PFSA: Državno pravni razvitak BiH

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
BeLLma
Posts: 126
Joined: 06 Jul 2009, 23:54

[quote="berince_s"]
[quote="BeLLma"]
E a sta ako nisi siguran koliko si puta izlazio na ispit...3 ili 4....i sad ja izadjem i polozim a ono trebala uplatiti, sta ce biti? Ocel mi ponistiti to ili samo uplatim i rijeseno...ha? HELP! :moli: :moli: :moli: :moli:
[/quote]
Zar se moze biti i nesiguran koliko se puta izaslo na ispit?  :S
Valjda imas datume upisane u index...po tome se ravna koliko je puta neko izasao na ispit
[/quote]

Ocisto, dusice moja, nisi upucena pa ne znas da prof. Durmisevic ne upisuje datume u index svaki put kad izadjes na ispit....kao ostali!  :tassa: :tassa:

EDIT: Nemoj pretjerivati sa smajlijima.
Last edited by BeLLma on 07 Feb 2010, 22:25, edited 1 time in total.
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="BeLLma"]
[quote="berince_s"]
[quote="BeLLma"]
E a sta ako nisi siguran koliko si puta izlazio na ispit...3 ili 4....i sad ja izadjem i polozim a ono trebala uplatiti, sta ce biti? Ocel mi ponistiti to ili samo uplatim i rijeseno...ha? HELP! :moli: :moli: :moli: :moli:
[/quote]
Zar se moze biti i nesiguran koliko se puta izaslo na ispit?  :S
Valjda imas datume upisane u index...po tome se ravna koliko je puta neko izasao na ispit
[/quote]

Ocisto, dusice moja, nisi upucena pa ne znas da prof. Durmisevic ne upisuje datume u index svaki put kad izadjes na ispit....kao ostali!  :tassa: :tassa:

EDIT: Nemoj pretjerivati sa smajlijima.
[/quote]
Oh, ja sam necija dusica  :U.
Ukoliko ti ne odgovaraju odgovori na tvoje pitanje, draga moja, ucini sebi veliku uslugu pa posalji asistentu mail i pitaj ga!
Samo mi nije jasno kako to da si nesigurna koliko si puta izasla na ispit :tassa:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Ako ne upisuje datume u idnex, onda lahko mozes da provjeris na isss- u koliko si puta izlazila na ispit iz DPR. Kad udjes na isss, kliknes ispiti, pa polozeni ispiti i onda u desnom gornjem uglu ima da se klikne Prikaži nepoložene i prijavljene ispite.
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

Zna li iko hoce li sutra na integralnom opet biti i ass i prof??? Kod ass se moze prepisat,al kad je tu jos i prof onda... :cupo: ;(
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

[quote="kaubojka"]
Zna li iko hoce li sutra na integralnom opet biti i ass i prof??? Kod ass se moze prepisat,al kad je tu jos i prof onda... :cupo: ;(
[/quote]

joj neznam daj Boze da ne bude bilo bi super
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Imam konfuziju ...  :P

Na prvoj parcijali iz DPR sam pala ( i tad se nije prijavljivala I parc. ) i posto sam pala, ja sam rijesila da to polozim tek u Junu.
Ja nisam nikako prijavila niti jednom ovaj  predmet, mislim nisam ni  sad za FEb.

Eh na ISSS-u nema nista naravno, pa da li to znaci da cu ja u Junu "po pravilu"  Tek prvi put izaci na ispit !! Ili mi se pika i ova I parc. koju nisam polozila ni prijavila ... Hvala puno unapred  ;)
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="DE_integro_ED"]
Imam konfuziju ...  :P

Na prvoj parcijali iz DPR sam pala ( i tad se nije prijavljivala I parc. ) i posto sam pala, ja sam rijesila da to polozim tek u Junu.
Ja nisam nikako prijavila niti jednom ovaj  predmet, mislim nisam ni  sad za FEb.

Eh na ISSS-u nema nista naravno, pa da li to znaci da cu ja u Junu "po pravilu"  Tek prvi put izaci na ispit !! Ili mi se pika i ova I parc. koju nisam polozila ni prijavila ... Hvala puno unapred  ;)
[/quote]
Ne pika se I parcijala...izlazis po prvi put u Junu
sarajlija89
Posts: 7
Joined: 02 Nov 2009, 15:19

Profesore mozel jedno konkretno pitanje iz vase struke...bgt radlil jos kod vas ona fatima sa velikim fonasi :D  :f010:

salu nastranu :D...jel mi neko moze reci da li vanredni studenti koji nisu ilzalizi na prvi(januarski) rok mogu izlazit na ovaj popravni...posto sam vidio da neki kazu da oni koji nisu izlazili na prvi rok ne mogu na popravni izac....jel to vrijedni i za vanredne studente..ako ima ko nadlezan i kompetentan za odgovor :D
melikica
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2009, 20:53

Posto je ovo popravni rok januarskog roka,oni koji nisu izlazili u januaru ne mogu izaci na ovaj rok. Tek u junu znaci .  :mig: vazi kako za redovne,tako i za vanredne studente.
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

Sretno sutra svima koji polazu ispit iz DPR , da satarete sve , nek gore testovi  !  :cheer:
Post Reply

Return to “I godina”