PFSA: Građansko procesno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
anastasia84
Posts: 180
Joined: 22 Apr 2011, 15:35

Zivi bili pa vidjeli ja mislim da na gpp nece doci niko pa i ovi sto su ucili ne mogu ponoviti za 5 dana sramota... propade nam rok
bajkica
Posts: 47
Joined: 13 Sep 2009, 22:35

Kolege mi smo bili danas na faksu i rekli prodekanu za GPP rekao je da dodjemo u utorak i da se dogovorimo sa prof da nam odgidi jer je rok preblizu,a i zato sto nam je rekao da ce rok biti 30.3 tako ako je ko planirao izaci u utorak neka dodje jer ce i nas 6-7 doci sto ja znam koji.su planirali da itadju GPP  pa da vidimo sta mozemo uradit..a nadat se da ce nam profesor izaci u susret..:-) ;-)
aljosa
Posts: 40
Joined: 03 Oct 2011, 23:34

Da li je odgodjen gpp?
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

I ja pitam isto, ako ima neko da nam kaze sta bi jutros, hvala....
saly
Posts: 92
Joined: 06 Sep 2009, 09:39

Ja nisam izlazila na ispit ali sam bila na fakultetu danas i nema nikakvo obavjestenje ni na vratima prof.kabineta a ni na oglasnoj.
Neka neko napise ako je bio jutros.
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

Kolegice Saly,imal nečega novog,npr.Finansija,rokova ili nekih izmjena slučajno za ove ispite što su odmah dali,kao PP pa i GGP,al i Obligacije.....sutra ču ja Bikiću da mi objasni ono 7 dana,samo da Ga bude,gdje je kabinet od asistentice njegove Almedine Š.ako ga slučajno ne nađem,mada je on gotovo stalno na Faksu...a dobiče te ba informaciju,ima kolegica Bajkica,ona će vam reći,bila je par put kodprodekana,sama tako kaže i zadnje je da će danas da bude i pokuša sa kolegama da odgodi..Ili će biti slučaj kao kod MJP,odu dobiju odgodu,profesorica kaže ne govorite nikom i oni šute kao zaliveni,to nije jednom bilo,bitna je svoja guza,,,
bajkica
Posts: 47
Joined: 13 Sep 2009, 22:35

Profesor nije odgodio ispit..tako da nam je svima propao martovski termin..mi smo pokusali sa njim fino da mu objasnimo nije islo..tako da ko je htio ostao je odgovarat..i rekao nam je da je par studenata bolonje trazilo da ispit bude pocetkom mjeseca i on je njima izasao u susret..a posto nas niko nista ne pita..mi smo ne bitni..svima nam je propao rok..sem dvoje kolega koji su izasli..i polozili dio..a druga gospoda iz bolonje su naravno izasla..jer su znali da ce ispit biti pocetkom mjeseca..ali nisu se udostojili da napisu nama da i mi znamo..eto tako kolege moje... :@  :(  :@
hilmo h
Posts: 137
Joined: 14 Jan 2015, 21:06

Hvala, kolegice na informaciji, sad će april
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Pa ja nista novo, da su izbacili rokove bar na vrijeme ne bi bilo nikakvih problema.... Svejedno hvala na informaciji i trudu kolegice.
zani
Posts: 21
Joined: 11 Feb 2015, 14:50

Da li je neko jutros izlazio na gpp, i kako je bilo na ispitu...
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”