PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
BeLLma
Posts: 126
Joined: 06 Jul 2009, 23:54

Ovo sam pitanje vec jednom postavila ali na pogresnom mjestu.... :U pa ako neko zna odg, bila bih mu jako zahvalna....

Naime, nisam sigurna koliko sam puta izlazila na ispit (DPR), 3 ili 4, i sta sada ako ja izadjem a ne uplatim? I AKO SLUCAJNO polozim ocel mi praviti problem, ponisititi ispit ili samo mogu uplatiti i rijeseno?

Molim vas, help! :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli:


CmoX
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ne bi trebala imati problema oko toga. Mislim da naknadno možeš donijeti uplatnicu, ali najbolje je da kontaktiraš profesora i da ga pitaš. Odgovara na e-mailove.
Simet
Posts: 57
Joined: 10 Oct 2009, 19:21

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ne bi trebala imati problema oko toga. Mislim da naknadno možeš donijeti uplatnicu, ali najbolje je da kontaktiraš profesora i da ga pitaš. Odgovara na e-mailove.
[/quote]

Izvini, zanima me da li su prije govorili da nece biti aprilskog roka, a onda ga ipak pustili?

I znam da je nesto profesor Lucic govorio da ce biti aprilski rok iz rima, ako neko zna nesto o tome neka kaze.

Hvala lijepo.

(citirao sam te iz razloga sto mislim da si konpetentan da mi odgovoris, znam da nema veze sa gore citiranim)

Lije pozdrav
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nisu, zato što je prije uvijek bio aprilski rok. To nije socijalni rok, nego redovan rok isto kao i jan/feb i jun/jul. Međutim, aprilski rok je od ove godine ukinut brucošima i svim narednim generacijama.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Sad baš dolazim s kafe s jednim kolegom i dobro se suska da ce ne samo na Pravu vec na vecini fax-sova uvesti-vratiti aprilski rok  :woohoo: :woohoo:

A i ja sam cuo za to da je Lucic rekao da ce ako nista drugo samo za Rim biti aprilski rok :)
Simet
Posts: 57
Joined: 10 Oct 2009, 19:21

[quote="Amcho"]
Sad baš dolazim s kafe s jednim kolegom i dobro se suska da ce ne samo na Pravu vec na vecini fax-sova uvesti-vratiti aprilski rok  :woohoo: :woohoo:

A i ja sam cuo za to da je Lucic rekao da ce ako nista drugo samo za Rim biti aprilski rok :)
[/quote]

Kad bi vratili taj rok, ja bi bio presretan, a sta mislis kad cemo definitivno znati hoce li ga biti ili ne?

I znas li je li pisana neka peticija da se vrati, ne znam ni koji klinac su ga ukidali, bas se igraju sa studentima, sad ima sad nema,

Pitas na studentskoj sta se desi ako prijavis na isss-u i ne izadjes ispit, on ti kaze isto kao da si pao, profesor kaze da nije tako. Majke mi neka se usaglase malo

(ovo ja izrazavam svoje nezadovoljstvo ne zamjeri xD )
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Simet

Kolega mi je prije 2 sedmice postavio pitanje na studentskoj sluzbi oko aprilskog rokai rekli su mu biti ce kao obavjestenje na ploci :) :)

Tako da mislim da bi do kraja februara mogli znati na cemu smo,iako sumnjam da ce nam izaci u susret i dati aprilski rok,ali opet ako bi mogli samo na Rim izaci u aprilu bilo bi super :) :)

Koliko ja znam ass. i profa ubacuju rez. na ISSS tako da bolje njima vjerovati,nego studentskoj ;)
ajla005
Posts: 63
Joined: 24 Oct 2009, 11:54

da li neko mozda zna kada pocinju ispiti u drugom semestru ???  :p031: :p031:
arijen
Posts: 514
Joined: 29 Nov 2009, 22:41

Zanima me ovaj rok juni/juli..da li je moguce neki ispit iz prvog semestra ostaviti za taj rok..konkretno eto rim,npr prvu parcijalu dati u junu,a drugu u julu?  :mrgreen:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="arijen"]
Zanima me ovaj rok juni/juli..da li je moguce neki ispit iz prvog semestra ostaviti za taj rok..konkretno eto rim,npr prvu parcijalu dati u junu,a drugu u julu?  :mrgreen:
[/quote]
Moglo je prije, a valjda moze i sad!!!
Post Reply

Return to “I godina”