PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

[quote="elSaik"]
[quote="nina90"]
Postoji li mogućnost da nam prof.Duvnjak dadne još jedan rok prije aprila?Stariji studenti kažu da je prije davao jedan rok u martu,pa bi bilo dobro da se ta tradicija nastavi i kod nas  :)
[/quote]

Peglaš ga u martu i možda te pusti. Međutim, to zavisi od toga koji put izlaziš, koliko ti je ostalo, njegovo raspoloženje, vremenske okolnosti, posljednje vijesti u medijima, političkoj situaciji u zemlji...
[/quote]

HAHAHAHAAHHAAHAH  :d055: :d055:

a hej mene zanima nes' ..jel bilo slucajeva da se nije niti jedna glava polozila u jan-febr roku pa se polozi cijeli u aprilu?  :moli: :)
amina
Posts: 38
Joined: 02 Jun 2009, 21:48

Ej zna li neko od vas koja je nenormativisticka metoda  :S
To stalno pita na prvoj glavi, a nije odgovor historijska ni uporedna metoda..valjda te metode imaju normativisticki i nenormativisticki oblik,
:dunno:
ajli
Posts: 73
Joined: 21 Jun 2009, 21:57

[quote="amina"]
Ej zna li neko od vas koja je nenormativisticka metoda  :S
To stalno pita na prvoj glavi, a nije odgovor historijska ni uporedna metoda..valjda te metode imaju normativisticki i nenormativisticki oblik,
:dunno:
[/quote]

Ja mislim da su to one posebne metodeNema sta drugo bit  :) ;)
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

[quote="elSaik"]
[quote="nina90"]
Postoji li mogućnost da nam prof.Duvnjak dadne još jedan rok prije aprila?Stariji studenti kažu da je prije davao jedan rok u martu,pa bi bilo dobro da se ta tradicija nastavi i kod nas  :)
[/quote]

Peglaš ga u martu i možda te pusti. Međutim, to zavisi od toga koji put izlaziš, koliko ti je ostalo, njegovo raspoloženje, vremenske okolnosti, posljednje vijesti u medijima, političkoj situaciji u zemlji...
[/quote]

:a090:
am3l
Posts: 210
Joined: 27 May 2009, 02:05

[quote="delirium_tremens"]
[quote="elSaik"]
[quote="nina90"]
Postoji li mogućnost da nam prof.Duvnjak dadne još jedan rok prije aprila?Stariji studenti kažu da je prije davao jedan rok u martu,pa bi bilo dobro da se ta tradicija nastavi i kod nas  :)
[/quote]

Peglaš ga u martu i možda te pusti. Međutim, to zavisi od toga koji put izlaziš, koliko ti je ostalo, njegovo raspoloženje, vremenske okolnosti, posljednje vijesti u medijima, političkoj situaciji u zemlji...
[/quote]

HAHAHAHAAHHAAHAH   :d055: :d055:

a hej mene zanima nes' ..jel bilo slucajeva da se nije niti jedna glava polozila u jan-febr roku pa se polozi cijeli u aprilu?  :moli: :)
[/quote]
mene interesuje jel bilo slucajeva da se prvo polozi ustavno II pa onda Ustavno I ...irony my friend ;)
unlimited
Posts: 63
Joined: 30 Jun 2009, 20:32

Zna li se 100% ko ce pitati u aprilu???
Naida88
Posts: 6
Joined: 06 Feb 2010, 14:21

Znam da je vec napisano sta se treba ucit na pozitivno, samo mi njie jasno ovo sto pise ustavni sud se ne uci, je li se to odnosi na Ustavni sud FBiH ili BiH, ili ne treba nijedan uciti?  :f010:
deauxma1212
Posts: 67
Joined: 22 Sep 2009, 19:46

Molim vas interesuje me Glava 4. i da li se uce pitanja USTAVNI SUD BiH,USTAVNI SUD FBiH i Vrhovni sud.Zbunio me ovaj post iznad pa ako neko moze da razjasni situaciju blizi se rok pa da znam.Hvala.
neko
Posts: 11
Joined: 22 Nov 2009, 00:39

[quote="deauxma1212"]
Molim vas interesuje me Glava 4. i da li se uce pitanja USTAVNI SUD BiH,USTAVNI SUD FBiH i Vrhovni sud.Zbunio me ovaj post iznad pa ako neko moze da razjasni situaciju blizi se rok pa da znam.Hvala.
[/quote]

ucis sva tri pomenuta suda. najvise i pita iz cetvrte glave ustavni sud BiH.
deauxma1212
Posts: 67
Joined: 22 Sep 2009, 19:46

Zahvaljujem.
Post Reply

Return to “II godina”