PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
MEHOpuzic
Posts: 122
Joined: 09 Jan 2010, 14:55

Molim vas moze li mi neko reci kako izgleda ta ZTC skripta i gdje je nabaviti jer u kopirnici pored faxa kazu da nikad nisu culi za tu skriptu..Koliko tacno ima stranica, kakav je uvod? Ovi u kopirnici imaju jednu skriptu sa nase skriptarnice a druga skripta je od 34 stranice.. molim vaaass mozel mi neko pomoci?
Chola
Posts: 598
Joined: 21 Aug 2011, 02:30

[quote="Dincica_"]
Kopirnica se zove indigo, a djevojka koja radi tu zove se Hilda. Kopirnica se nalazi iza likovne akademije.
[/quote]
halvadžić đemila
Posts: 34
Joined: 08 Oct 2011, 10:00

ispit iz finansija za decembarski apsolventski rok je - 29.12.2014 u 11 sati - pismeno- prof. dr Edin Rizvanović sa mostarskog prava , ispitu mogu pristupiti i oni studenti koji su prijavili novembarski rok, a ima i januarski rok- 12.1.2015 u 11 sati -pismeno. sad je pitanje po čemu učiti, ja sam zvala našu studensku i ona kao iznenađena veli ko i dosad - po Jahiću. sad mislim da sutra nazovem profesora u Mostar - ima konsultacije  i da ga pitam--- pa javim.
61177
Posts: 168
Joined: 04 Nov 2009, 13:38

Sta je sa prof. Mehmedom J?  :S
maki21
Posts: 129
Joined: 12 Dec 2011, 17:08

Molim kolege koji budu izlazili na apsolventski rok kod novog prof.da jave na forumu kako je bilo i koja su pitanja bila.Unaprijed hvala.
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

Samo da znate,možda neko ne primjeti,ispit je odgođen umjesto u 11.00 sati biće održan u 14.00 isti dan....IIspitivat će po knjizi od Prof.Jahića.Bar prvi put.A inače ispituje u Mostaru po knjizi prof.Halida Konjhodžića.Kako će dalje kod nas biti ne znam,vjerovatno ćemo znati na tom prvom ispitu..A na njemu, zvanično kažu, da će da ispituje po knjizi prof.Jahića......U Mostaru je govorio da ga zovu da bude kod nas vanredni profesor..sad šta je sa prof.Jahićem,da li će se vraćati ili...niko ne zna,bar javno..
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

Ako koga interesuje novi profesor u Mostaru ispituje po knjizi'Fiskalna znanost',izdanje 2000 logos,Split.Da li ćemo mi poslije po tome ne znam....Znam da je rečeno da će nas ispitivati po Jahiću,bar za sad.....
Mandarinaa
Posts: 11
Joined: 16 Jan 2013, 11:56

Kolege dal neko ima mail od profesora ili asisitenta finansija?
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

Ako misliš na ovog novog,on ima telefon,al kako čujem ne javlja se......majla nema,bar kraj njegovog imena...to mislim na Mostarski fakultet gdje radi.A da li je dobio ovdje majl ne znam nisam gledao.Što se tiče asistentice Edine S,jako fina žena i spremna pomoći,ak i ona je nestal,nema je ni u uposlenicima ni u saradnicima...Ja sam joj slao majl koji je koristila prošle šk.godine ne odgovara,Vjerujem da nije na faxu,er znam da bi odgovorila..Tako do ponedeljka ništa,mislim..A sprema se po Jahiću,bar za sada,provereno.....
Aida_ida
Posts: 238
Joined: 07 Apr 2010, 16:44

Da li ima neko da nije upisao ocjenu kod Jahica?Kako sada doci do njega ,kolega vam  se slucajno javi asistentica ili nesto saznate javite molim vas .Hvala
Post Reply

Return to “III godina”