PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

Kakva je ovo žurba za upis,treba im love,a ispita ima i u oktobru,i kako znati koliko uplatiti,posebno ako bude socijalni rok?Nežla dok pregleda radove doče i nova godina...??

http://www.pfsa.unsa.ba/pf/images/stori ... 0upisa.pdf
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

U pravu si kolega,ma nek pišu šta hoće, stvarno bezobrazluk, rok do 30 septembra, tako je bilo i prošle godine isto, ma svejedno će sve svi upisat kad je ko skonto.
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

Samo ne žurite nikud.Ja plaćam prvu ratu,mada ni to nisu rekli da se može i tu će biti natezanja,krajem Oktobra obično,da me ne zezaju kad prijavljujem Apsolventski..ne bi me čudilo da ga i ukinu,vjerujte.Jer moraš biti upisan da bi polagao Apsolventski,znači i nešto uplaćeno,to mislim na nas kojima je prošao Apsolventsko staži obnavljamo godinu,a vama,kako sam skontao i ti sad tek imaš taj Apsolventski staž,samo predaš upisni materijal.Al se nadam da mi neće trebati rata,tj da neću više od 400 km morati platiti,kažem nadam se....
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Ima li ikakvih sansi za socijalni rok, barem nama starom sistemu?
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

17. mislim da će se znati....Tad je ta famozna sjednica valjda.
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Hvala...
blondy
Posts: 137
Joined: 12 Oct 2010, 14:44

Evo, ne znam gdje da pišem pa ću ovdje  :)
Imala sam pauzu 5 god. na fakultetu i nastavila prošle godine i diplomirala prekjučer  :D
Bilo bi nemoguće bez pomoći i informacija s ovog foruma i moram se zahvaliti svima : administratorima, kolegama-Dona , Vječni studoš (koji mi je javio rezultate obligacija kad mi je bilo nemoguće doć do te info),  Aidaim,Konjic...ma svima -hvala od srca  :D
Veliki pozdrav i nastavite pomagati jedni drugima , puno to znači  :d055:
vuk usamljeni
Posts: 436
Joined: 30 Jun 2014, 09:32

Sretno kolegice,sve najbolje u profesionalno životu i inače...Nadam se da čemo i mi većina makar do Nove Godine,eventualno Januar,ako se samo malo potrudimo..I opet sve najbolje...
AIDASB
Posts: 16
Joined: 21 Dec 2012, 17:12

pozdrav , kolege.
molim vas za informaciju, znate li kakva je odluka sa sjednice za socijalni rok? hoce li ga biti ili ne?
molim vas za sto brzi odgovor.
hvala mnogo.
lp
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Mene isto zanima, stari sistem, molim vas?
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”