PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Nejraaa
Posts: 374
Joined: 31 Dec 2010, 08:06

Ne spominju se predrokovi, šta je s njima onda, je li računamo da ostaju kad su zakazani?
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Ne, sve se pomjera.
lejla310
Posts: 55
Joined: 24 Aug 2012, 23:07

Da li se odnosi pomjeranje i na  ispitne rokove u junu ili ostaju onako kako su zakazani
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

Pa sve vam piše u odluci,samo se malo potruditi da vladate osnovnim stvarima..!Ljetni ispitni termini su:junsko-junski.pa sad sebi tumačite jel il nije za juni..!
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Pa napisala sam da se sve odgađa.

3. Ljetni ispitni rokovi u akademskoj 2013/2014. godini počinju od 09.06.2014. godine,
te u odnosu na utvrđene datume pomjeraju se za 7 dana.
Kaktus
Posts: 99
Joined: 22 Jan 2013, 15:34

Mene interesuje samo jel ovo vazi samo za termine koji su zakazani u prvoj sedmici juna ili za sve termine u junsko-julskom ispitu..ako nekom bude na ruku neka pita na studentskoj da ne bi doslo do zabune pa neka nam javi..ja znam da ovdje pise da se svi termini pomjeraju za sedam dana..ali kad je ovaj fax u pitanju ne bih se nista zacudila.. :O :(
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Pa izvini, ali gdje je logika da se pomjeri nešto u prvoj sedmici, za 7 dana, a u drugoj da ostanu isti termini, nećeš u jednoj sedmici imati 10 ispita :S

Svi se rokovi pomjeraju, hajde da nije izašlo zvanično obavještenje od fakulteta pa bi rekla da ste u neku ruku nesigurni, ali poslije ovoga čemu potreba za ovakvim postovima, zbunjujete ljude onda.

Ova odluka se mora poštovati jer je donijeta od strane Senata, nije je naš dekan donio niti profesori. Ukoliko neko ne bude ovo poštovao, fino otkucate mail SPUS-u i prijavite tog profesora.
@lleee
Posts: 61
Joined: 04 Feb 2010, 14:39

Kolege, zna li iko do koliko je otvoren fax subotom,trebam da vidim neki spisak. a ne mogu prije 6 otici. Hvala :)
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

Fax je uvijek'otvoren',samo je pitanje da li će te onaj na ulazu postiti da uđeš i vidiš.Zavisi ko je u smjeni,večina nije loša,ako budu vrata zaključana,imaš ondje zvono pozvoni,a oni te inače vide na monitoru,ko se nalazi pred vratima,pa znači do njih je i do tebe kako ćeš uspjeti,jer se i nedjeljom može uči,kažem sve zavisi ko je na radnom mjestu i jel jutro,tad ako rano dođeš valja čekati do 08 sati..Pokušaj..!Znači suština je uvijek ima obezbjeđenje na ulazu ondje lijevo...!
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Što ga i ti zakomplikova, k'o da ulazi u Guantanamo. :mrgreen:

Samo fino objasni i pustit će te. :)
Post Reply

Return to “IV godina”