PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
dade
Posts: 123
Joined: 12 Mar 2009, 18:39

Stvarno pravo je bilo usmeno za staru bolonju i nama je krajnji rok da polozimo stvarno pravo 19.5. Taj rok smo izmolili juce mi koji nismo izlazili i bit ce usmeno obuhvata ono sto smo slusali znaci staro gradivo. Junsko Julski rok ce biti samo NOVO GRADIVO, nova knjiga, novi zakon i rekla je profesorica DOSLOVNO IZNOVA SVE MORAMO UCITI. Zato kolege ko je stara bolonja mislim pogotovo KOMISIJA da se dobro spreme 19.5. jer nam je to prilika da polozimo ovaj ispit. Profesorica je izrazito korektna, izlazi u susret zato iskoristite ovaj rok. Ispit je znaci 19.5.2014. u 16h. SRETNO!
sun
Posts: 59
Joined: 07 Oct 2009, 17:10

Hvala ti punoo!
black_swan
Posts: 39
Joined: 12 Sep 2012, 21:09

prosla sam stvarno na testu, ali me zanima da li prof. daje bodove na uvidu? mozemo li opet zadatke raditi na testu ako nismo zadovoljni s osvojenim bodovima?
ELMA.H.
Posts: 73
Joined: 20 Feb 2011, 15:19

Da li je tacno da ce prof. u junsko-julskom roku dozvoliti da se izadje usmeno za sve ili?
samira2007
Posts: 202
Joined: 15 Dec 2011, 19:10

Zdravo kolege,kolegice -gdje se moze novi zakon kupiti i sta se uci iz novog zakona,a sta iz knjige  i gdje kupiti dodatak (novi) vezanop za etazno vlasnistvo?vandredna sam i  ne mogu dolaziti  na predavanja zbog svojih privatnih obaveza.hvala na odg,unaprijed:)
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Black swan, nećeš dobiti bodove na uvidu sigurno, a ako bi radila zadatke na završnom, to bi značilo da poništavaš ovu 'parcijalu'.
Dincica_
Posts: 850
Joined: 07 Oct 2012, 17:48

Zakone mozes isprintanti sa stranice fakulteta(pogledaj u obavjestanjima tu su). Sve ucis uporedo sa knjigom i zakonom. Posjed je gotovo pa nepromjenjen, a vlasnistvo se izmijenilo, pa prati zakon i knjiguDodatak za etazno vl.imas u kopirnici pored faxa :D.
pokemon
Posts: 56
Joined: 15 Jan 2013, 11:30

uradio sam oba zadatka i dobio 6 bodova,a siguran sam da su poprilicno tacni,da li ona to ne pregledava dobro ili ima cudan kriterij
ELMA.H.
Posts: 73
Joined: 20 Feb 2011, 15:19

Koji studenti imaju pravo izaci na usmeni kod prof. u Julu?
Post Reply

Return to “II godina”