PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="Tassa"]
Ma daj  , kakva je to prica bezzzee, sto ti to Duvnjak ne valja molim te?????
[/quote]

Momak je frustriran. Ne obraćaj pažnju na njega.  :kiss:

edit: Što se ove rasprave oko novog profa i ispitivanja tiče, smatram da bi najpoštenije bilo da oni koji su započeli kod Duvnjaka, kod njega i završe, a da svi ostali idu na ispitivanje kod tog novog profa.
Last edited by elSaik on 31 Jan 2010, 15:52, edited 1 time in total.
ius is best
Posts: 424
Joined: 23 Feb 2009, 00:01

Nista kolege, ostaje nam da ocekujemo neocekivano. Kasim Trnka je u Tuzli, a i sumnjam da bi on preuzeo taj predmet na nasem fakultetu jer se licno on i Duvnjak nesto ne mogu ... Cisto sumnjam da ce naci smjenu za Duvnjaka. Taj ce i u penziji predavati nama ...
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

Meni nije jasno zasto ne koristimo knjigu Kasima Trnke super je knjiga a jos se tice nase zemlje nego ovako moramo hr izdanje uzimati pa je sjeckati :r :r

a sto se tice duvnjaka.. ma nek ostane vala nis protiv nemam a ne bih imala ni nista protiv da dodje neko drugi. :f040: meni je bed to sto duvnjak ne da svojim rijecima nego samo kao iz knjige i zato cu ja imat problema sa ovim hoho  :f035:
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="delirium_tremens"]
Meni nije jasno zasto ne koristimo knjigu Kasima Trnke super je knjiga a jos se tice nase zemlje nego ovako moramo hr izdanje uzimati pa je sjeckati :r :r

a sto se tice duvnjaka.. ma nek ostane vala nis protiv nemam a ne bih imala ni nista protiv da dodje neko drugi. :f040: meni je bed to sto duvnjak ne da svojim rijecima nego samo kao iz knjige i zato cu ja imat problema sa ovim hoho  :f035:
[/quote]

Zato što knjiga Trnkina ne valja.

Ustvari, pitaj Duvnjaka na ispitu kad budeš, objasnit će ti.  :woohoo: :woohoo:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nije problem u knjizi, nego u nečemu drugom.
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

Ma ja stvarno ne mogu da shvatim ove ljude koji zele nekog novog prof. @delirium , nije tacno da moras sve pricati od zareza do zareza , nego se ne moze izmisljati i jednu recenicu 5 puta vrtiti.Ja licno smatram da je prof.Duvnjak jedini koji ce izaci u susret studentima, pa koliko je samo istih ispitao mimo roka , pogotovo u septembru kada je nekome bila u pitanju godina.
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Nije problem u knjizi, nego u nečemu drugom.
[/quote]

O politici ne bih. A i kad bih, bio bih Duvnjakovog mišljenja.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Meni nije jasno zašto anti Duvnjak kompanija misli da će im bilo koji novi profesor ujedno biti i bolji profesor.

Uostalom valjda se kvaliteta profesora prepoznaje u znanju koje je prenio studentima, a ma koliko vi profesora i njegov sistem pljuvali ustavno pravo nije položio niko, a da ga nije naučio. Možda je upravo to i problem svega. Lijenost je najgora bolest.  :kava:
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

profesor Duvnjak je za mene najbolji i najrealniji profesor na cijeloj ovoj drugoj godini i niposto ne bih voljela da ga neko zamjeni  :f055:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Vi od Duvnjaka pravite žrtvu. Bio sam prisutan kada je profesor rekao da više ne želi da predaje ovaj predmet, te da se nije prijavio na konkurs. Dakle, Duvnjaka niko ne tjera nego čovjek jednostavno sam hoće da ide, a do kada će nam predavati i kada će taj novi doći to izgleda niko ne zna,
Post Reply

Return to “II godina”