PFSA: Obligacije - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

Možel se znati kako je bilo jučer na O.P.,usmeno ili pismeno(stari režim),izlaznost,dali je spominjao šta za Apsolventski u Maju i tako..Hvala unaprijed!
Kaktus
Posts: 99
Joined: 22 Jan 2013, 15:34

Kolega ispit je bio usmeno..nema vise pismenih ispita..prolaznost je bila ok..kao i uvijek..ne pegla puno..ko nauci polozit ce...:)
_vodolija
Posts: 322
Joined: 31 Jul 2009, 18:46

A koliko pitanja postavlja? Jel se opsirno mora odgovoriti?
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

Hvala,valjda kolegice,jednom sam pogriješio,mislio sam da je kolega..!Ma znam prije da je govorio uvijek vidjet ćemo,pa zato pitam,znam da je korektan od Decembra,izlazio sam,jedino nas je u Novembru malo sve poobarao,a znanje je bilo i bolje nego ovo poslije ko je polagao,znam zbog toga što sam nekoliko puta bio i polaga,drugo što nisam znao,to je do mene..!
jopa
Posts: 122
Joined: 24 Nov 2010, 12:55

Profesor je zaista korektan, ja sam polozila opci dio jucer, postavio mi je dva pitanja, potpune i prirodne obligacije i odnos cedenta i cesionara. Jos dvoje kolega ja polozilo opci dio. Onda nam je kasnije rekao da nas nije pitao naknadu stete, pa da i to odgovaramo iduci put sa posebnim dijelom. Ako pocnes lijepo i razgovijetno pricat, ono da vidi da znas, ma vjerujte kazes samo tri cetiri recenice.
amer6
Posts: 18
Joined: 20 Dec 2010, 17:48

zna li iko kad je aposventski u maju ?
Ditki
Posts: 44
Joined: 12 Apr 2011, 15:01

Molim kolege da mi kazu da li šrofesor pita  i naknadu štete s obzirom da je sadržana u knjizi? I ima li ista da se preskaće za učiti? Hvala lijepa :)
armin_ara
Posts: 119
Joined: 10 Oct 2012, 16:38

Šta te potrefi SVE pita, nema odabranih pitanja !
anastasia84
Posts: 180
Joined: 22 Apr 2011, 15:35

[quote="Ditki"]
Molim kolege da mi kazu da li šrofesor pita  i naknadu štete s obzirom da je sadržana u knjizi? I ima li ista da se preskaće za učiti? Hvala lijepa :)
[/quote]
Kolega po novom pita naknadu štete cjelu knjigu tako je najavio za jun
jopa
Posts: 122
Joined: 24 Nov 2010, 12:55

Kada je to profesor rekao i najavio da pita naknadu štete cijelu knjigu?
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”