PFSA: Privredno pravo

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
belma83
Posts: 9
Joined: 11 Aug 2009, 23:30

21 MARTA. i ja kazem, vec vecinu toga spremila sad ponovo...
wukw
Posts: 15
Joined: 21 Dec 2013, 07:56

Da bila sam ja i polozila :-) 11 grupa :-)
lara999
Posts: 11
Joined: 04 Jan 2014, 21:31

moze li neko napisati kako je bilo danas na ispitu?usmeno -pismeno'pitanja(grupa)?stara-nova knjiga?itd
unaprijed hvala
Madrista
Posts: 9
Joined: 06 Feb 2011, 21:30

1.opći uslovi poslovanja i formularni ugovori.2.pobijanje pravnih radnji stecajnog duznika u st.postupku.3.zastita manjina u odlučivanju u skupstini  d.d .SAMO TRI PITANJA SU BILA.
hanica
Posts: 86
Joined: 31 Mar 2010, 21:37

Pa ovo su nova pitanja, neka mi neko kaže da sam u krivu :(
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Hanice samo da ti kazem mozda je on bolonja pa su zato druga pitanja, da se unaprijed ne prepadas:)
hanica
Posts: 86
Joined: 31 Mar 2010, 21:37

Nadam se, ako je neko od starog sistema išao na ispit bilo bi super da nam javi i odagna ovu muku :-)
konjic
Posts: 38
Joined: 14 Feb 2013, 22:31

Za stari sistem je bila grupa broj 3, ,znaci da se moglo i na ovom roku polagati po starom. Izgleda od aprila po novom :(
Kaktus
Posts: 99
Joined: 22 Jan 2013, 15:34

Jel to profesorica rekla da ce biti po novom polaganje za stari sistem ili studenti nagadjaju..ja mislim da ce za stari sistem ostati grupe..bar sam tako cula..da se ovo odnosi na bolonju..ali eto zivi bili pa vidjeli..u svakom slucaju treba cekat prvi termin pa vidjet jel se sta mijenja..da se ne sire bezveze dezinformacija..da se raja ne prepada i ne panici..
sabina858
Posts: 33
Joined: 02 Sep 2013, 15:44

Ako neko zna pouzdanu informaciju sta ce,zaista, biti na ispitu? Da li kao do sada,ove grupe ili je u pitanju nova knjiga?(stari sistem).Mislim da nema smisla u pola skolske godine ubacivati novu knjigu.Po kom osnovu? Valjda bi se trebala prvo odslusati predavanja po novoj knjizi pa da po istoj i bude ispit.(to u slucaju bolonje) Za stari sistem i da ne govorim.Valjda polazemo po materijalu po kojem smo slusali predmet(osim ukoliko su nastale bas neke bitne zakonske izmjene).Ili su ovo samo nagadjanja studenata...Meni se tako desilo sa obligacijama.Ja ucila Naknadu stete iz trece knjige,da bi na ispitu saznala od profesora da stari sistem uci samo crvenu knjigu i sto ima u njoj.Ta treca vazi samo za bolonju.Jer kao mi smo to slusali i po tome polazemo..Sto mi je i sasvim logicno.
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”