PFSA: Moderne pravne kodifikacije

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

Već izašli...hmmm... hvala,na odg....
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

[quote="lamy"]
[quote="Nissy"]
Ej šta je ono rekao ass da će upis biti 8?I je li šta rekao kada su rezultati?
[/quote]

Upis je 8.2 u 10h

A meni vec na isss-u izasli rezultati. 7-ica, ne znam kako tako brzo ali ne zalim se  :D
[/quote]

cuj izasli...a kada ste kolegice radili,mislim u kojoj grupi?
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

Jel ima ko kakvih đonova? :e015:
lamy
Posts: 51
Joined: 17 Oct 2009, 01:47

Radila jucer u 12h, mislim da je to posljednja grupa ujedno bila. isuvise brzo pregledan rad pa ne cudi sto sam dobila 7 a uradila apsolutno sve!
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

[quote="lamy"]
Radila jucer u 12h, mislim da je to posljednja grupa ujedno bila. isuvise brzo pregledan rad pa ne cudi sto sam dobila 7 a uradila apsolutno sve!
[/quote]
Kolegice, ako nisi imala nikakvih bodova iz testa ili seminarskog rada, onda je 7 najviša ocjena koju si i mogla dobiti budući da je max. broj bodova na završnom testu -70.
Nermyta
Posts: 262
Joined: 28 May 2009, 12:07

[quote="lamy"]
[quote="Nissy"]
Ej šta je ono rekao ass da će upis biti 8?I je li šta rekao kada su rezultati?
[/quote]

Upis je 8.2 u 10h

A meni vec na isss-u izasli rezultati. 7-ica, ne znam kako tako brzo ali ne zalim se  :D
[/quote]



meni jos nema nista na isss-u  ;(
nina90
Posts: 65
Joined: 23 Sep 2009, 19:20

Nije moguće da su već izašli rezultati,pa kad prije?!Jesu li izašli na fakultetu ili na isss-u?
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

meni nema nista na isss-u  :w849:
lamy
Posts: 51
Joined: 17 Oct 2009, 01:47

[quote="Provincijalka"]
[quote="lamy"]
Radila jucer u 12h, mislim da je to posljednja grupa ujedno bila. isuvise brzo pregledan rad pa ne cudi sto sam dobila 7 a uradila apsolutno sve!
[/quote]
Kolegice, ako nisi imala nikakvih bodova iz testa ili seminarskog rada, onda je 7 najviša ocjena koju si i mogla dobiti budući da je max. broj bodova na završnom testu -70.
[/quote]

Ja sam vanredna tako da sam radila test od 5 pitanja gdje svaki nosi po 20 poena. Na predavanja ne idem tako da te testove i seminarske nisam nikada ni radila.
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

[quote="lamy"]
[quote="Provincijalka"]
[quote="lamy"]
Radila jucer u 12h, mislim da je to posljednja grupa ujedno bila. isuvise brzo pregledan rad pa ne cudi sto sam dobila 7 a uradila apsolutno sve!
[/quote]
Kolegice, ako nisi imala nikakvih bodova iz testa ili seminarskog rada, onda je 7 najviša ocjena koju si i mogla dobiti budući da je max. broj bodova na završnom testu -70.
[/quote]

Ja sam vanredna tako da sam radila test od 5 pitanja gdje svaki nosi po 20 poena. Na predavanja ne idem tako da te testove i seminarske nisam nikada ni radila.
[/quote]
Onda jedino da odeš na uvid i vidiš u čemu je problem (ako već ganjaš neki prosjek, a ako ne, onda se ne zamaraj zbog ovog, ne tako važnog, predmeta)  ;)
Post Reply

Return to “II godina”