PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
leila leila
Posts: 362
Joined: 16 Jun 2010, 14:51

Iz koje katedre se ponistava
Nejraaa
Posts: 374
Joined: 31 Dec 2010, 08:06

Je li izasao raspored nastave za ljetni semestar vec?
AMILA20
Posts: 161
Joined: 01 Oct 2009, 22:18

Kad ce nam poceti predavanja,otprilike??
zec
Posts: 296
Joined: 04 Jul 2012, 15:16

u ponedjeljak, sad. :D
daa
Posts: 54
Joined: 20 Aug 2009, 00:41

meni rekose na studenskoj da vanredni ovjeravaju godinu u aprilu,ali mi rekose neke kolege da se ne moze prijaviti izborni bez  ovjere,pa hoce li praviti problem oko toga?
zlajazlaja
Posts: 93
Joined: 14 Oct 2009, 16:22

jel prošao rok za prijavu izbornih predmeta sa katedre krivičnog prava i iz drzavno pravne ??
tuga
Posts: 137
Joined: 11 Apr 2011, 14:50

Nek se odrede predmeti vezani za svaku katedru i nek se po tome odluci? A ne ovako,  za jednu se boduje cijeli uspjeh, za jednu neki predmeti, za jednu nista....Krivicna nek se ponisti, pa prema svima jednak tretman nek bude.
Ljudi ce se prijaviti na vise katedri, tu se vise ne zna ni ko pije a ko placa, na kraju ce biti jedna osoba na dvije katedre... a neko ce bit automatski na gradjanskoj NAMETNUTOJ ,. Sta nam vise radeee na ovooom fakultetuuuu, ??!!! 
hare_krishna
Posts: 659
Joined: 11 Oct 2009, 21:05

Na drugoj godini sam ja na kraju dobio Pravne kulture koje niko nije htio, jer sam kao kulturan bio, nisam se htio gurati i laktati. Na trecoj godini me zapadne isto tako Klinika iz obligacionog prava. Ali na kraju sam oba predmeta polozio pravo lako i nije mi bio problem uopste. Isto tako vjerujem da ce me zapasti sada ova gradjanska katedra, pa sta. Zivot ide dalje, ne treba se samo zaliti na forumu. Ako imate problem javite se prodekanu za nastavu docentu Edinu Halapicu ili dekanu Petrovicu... Kako su mogli ponistiti prijavu za Historijsko-pravnu grupu, vjerujem da ce i vas ako nista saslusati i dati vam neko obrazlozenje...

@ 2x zlaja: kolega nije prosla prijava za Drzavno-pravnu grupu, moze se prijaviti i sutra (cini mi se u 13 sati) dok je zavrsena prijava za Krivicno-pravnu grupu.
Last edited by hare_krishna on 12 Feb 2014, 17:37, edited 1 time in total.
tuga
Posts: 137
Joined: 11 Apr 2011, 14:50

Kolega , slazem se da treba biti kulturan i kulturno prijaviti, a de mi reci jel imamo mi te uslove ?! Ponasaju li se oni prema nama kulturno? jZakaze za 10 h i znaju da imaju 250 studenata, pa logicno je da ce nastati uzas...  A uostalom kome god da pokucas, malo kad koga ima u kabinetu i dace  obrazlozenje da je tako vijece donijelo odluku, naci ce neki izlazni argument...  Kakvo je ovo studiranje, kakav je ovo fakultet pitam se nakon 4 godine!?
Post Reply

Return to “IV godina”