PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
mr_hare
Posts: 151
Joined: 19 Sep 2009, 01:43

sutra je zakazan upis iz mjp,pa me zanima da li ce biti sutra jer izgleda da fax uopste ne radi zbog protesta,odgodjeni su ispiti...
Dzeniii
Posts: 428
Joined: 05 Jan 2010, 00:00

Neće, vidiš šta se dešava.. Užašš jedan  :c053:

http://www.pfsa.unsa.ba/pf/index.php/ob ... odi-ispita
No Name
Posts: 126
Joined: 18 Oct 2009, 14:56

Da li neko zna da li ce raditi faks sutra i prekosutra s obzirom da su ljudi jos uvijek na ulicama, da se blokira saobracaj? Ja nigdje nikakvo obavjestenje ne vidim, pa pretpostavljam da ce sutra biti put pod noge? :)
Dzeniii
Posts: 428
Joined: 05 Jan 2010, 00:00

Na obavijesti sa stranice fakulteta je bilo riječi o odgodi samo za petak i subotu. Za sutra nema nikakvo obavještenje, što će reći da fakultet sutra radi..
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

NEMA OBAVJESTI ali molimo usp da vidi ima li zbog saobracaja kako ce ljudi doci na fakultet , u tzuli je sve obustavljeno do daljnjeg :)
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

Glede rasporeda za ljetni semestar-da li neko zna da li je moguće da će obligacije opet biti ponedjeljkom a MJP četvrtkom?
No Name
Posts: 126
Joined: 18 Oct 2009, 14:56

Ja zaista nemogu da vjerujem u ovoliku pasivnost naseg USP-a. Pa nikakvog obavjestenja vezano za rad fakulteta. Jel studenti trebaju sami da salju upite dekanu da saznaju kako ce se odvijati rad i slicno? Isto tako i nas fakultet je prepasivan, samo obavjestenje u petak u pola 4 da se odgadjaju ispiti za PETAK??? i subotu. Neozbiljno stvarno. I vidio sam na fb grupi da je danas trebala biti vanredna sjednica vezana za rad fakulteta (cini mi se nek me neko ispravi ako sam pogrijesio) pa me zanima ima li ikakvih novosti ili je i to jedna od brojnih dezinformacija? Hvala i pozz!
kp500
Posts: 615
Joined: 07 Jan 2010, 21:16

Pa stvarno hoće li se reagovati na novonastalu situaciju??? Eto recimo sada je potpuno odsjecen grad na dva dijela i oni koji hoće prema ilidzi ne mogu doći do nje. Šta treba da čovjek zaglavi i ne može kući, a vanredne mjere su uvedene u nekim institucijama kao što je KCU jer se nikad ne zna kada se ponovo petak može ponoviti, a ja nisam od onih koji će da paze da ga neki sa fantomkom ne pogodi kamenom i da ga specijalac- kornjaca namlati. Red je da daju bar neko obavještenje, ovako izgleda neodgovorno
Ljubicica444
Posts: 358
Joined: 12 Jul 2011, 10:53

Uzas a sta je tek sa onima sto dolaze iz drugih gradova,saobracaj blokiran,jer trebamo nocit u parku,pa mislim stvarno nema smisla,putovat 3 sata i onda cekat kako se vratiti kuci. :c053:
kp500
Posts: 615
Joined: 07 Jan 2010, 21:16

Slazem se.Po meni je vanredna situacija čim se mora Predsjedništvo države da evakuiše. Još mi samo treba da u tom vanrednom stanju glavu izgubim. Direktor direkcije za koordinaciju policijskih tijla kaze da se članovima predsjedništva ne može garantovati sigurnost, e kako je onda garantovati jednom studentu, a svjedoci smo raznih plački u ovom periodu protesta. Mogu tek zamisliti kako je kolegama koji dolaze na ispite iz drugih gradova. Ali s obzirom da se kod nas mora pasti unesvjest da bi se izabrao izborni jasno je da se nista nece desiti. Eto ja sam MJP imao integralno oko 15 i nisam mogao doći na fakulteti jer nisam mogao prici sa autom od demonstracija i zbog toga sam izgubio rok!
Post Reply

Return to “III godina”