PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

Jel neko,ko je tamo bliže išao u sekretarijat za ovaj Engleski,pa više nema smisla,ima raje vjerovatno kojima je on ostao jedini do diplomiranja.Baš su bezobrazni,garant je kčerka Profesora Sadikovića pa je gotive,da radi šta želi od ovoliko nezaposlenih trebaju primiti nekoga ko hoće raditi.Ako ovako nastave ima da ii vrate sto km,il če biti svega,,!Tretiraju nas u nekim stvarima ko stoku..!Za predavača Engleskog nije potreban doktorat,samo fakultet,pa bar takvih ima koliko hoćeš al garant je ono prvo,Sadikovićka,profesora,koji je mislim u penziji.Ako je neko bliže od nas iz provincije,a ima hrabroszi neka se bori tamo..Neznam šta radi to Udružemje studenata samo se brinu o sportu i koje izabran u rukovodstvo,ništa ne rade na rješavanju problema koji se pojavljuju.Razočarali su me.Ovo je več treći termim koji če biti ukraden.!
shitz
Posts: 136
Joined: 11 Oct 2011, 09:33

Kolega niho k. ja sam poslala mail i prodekanu za nastavu, dekanu i sekretarijatu. Prva dvojica su i odgovorila i prodekan rekao da nije upoznat sa tim da ispita nije bilo i da će pokušati riješiti problem čim prije. To je bilo 31.12. Do sada se nije javio, a kako roka još nema ja sam danas ponovo poslala e-mail. I sama sam iz provincije i mislim da niko ni ne mora otići lično. Pošaljite i vi mail, ali i svi ostali koji čekaju objavu roka za ovaj ispit trebaju uraditi isto. Teefonski teško da ćemo šta uspjeti riješiti.
Last edited by shitz on 13 Jan 2014, 15:55, edited 1 time in total.
hanka31
Posts: 131
Joined: 20 Jun 2012, 17:16

Ja sam danas išla po ko zna koji put u sekretarijat, žena je poslala mail prof ima 15 dana, ali ne odgovara. Kaže da su je zvali I iz studentske službe. I na tim informacijama je ostalo.
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

I ja sam poodavno slao meil u Sekreterijat,ne mogu se sjetiti kada tačno,al nije si niko udostojio odgovotiti.Naveo sam da smo mi to krvavo zaradili i platili za to,al niko ništa.Ove rokove niko nam ne može nadoknaditi,posebno nama,bar meni koji nema ni osnove,al da su do sada bila ta dva roka,skontao bi osnovno šta traži i moglo bi se naučiti,ovako ništa.Znam prije,na engleskom III,kada je bila Profesorica,mislim,Amina sa 2 prezimena,znalo se koji su testovi i od prvi put položio.Ja predlažem da vidimo još ovaj,tj.ova dva termina (januarsko-februarski rok)i onda da se sakupimo i tamo...Ja ću svakako napraviti frku,sada imam malo prečih ispita,al neće proći olako,meni je svedno,za svoje pare se ne bojim nikoga,ne moram završiti,imam stepen,i mogu raditi privatno dosta stvari iz struke legalno.
niho k.
Posts: 131
Joined: 03 Oct 2013, 09:38

Eto kolege ispjeli smo dobiti jedan rok za Engleski jezik.Biće 25.01 u 09 sati.Za drugi termin neznam kad i kako,imate obavijest na zvaničnoj stranici PF UNSA,stretno nam!!
paulina
Posts: 75
Joined: 13 Feb 2011, 14:52

Hoće li upisivati ocjene studentima koji su prije položili, zna li iko?
Kada je bolje doći za taj upis, na ispit ili kad bude upisivala ocjene ovog termina?
Hvala
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Upisuje svaki put, kad bude upis otidji.
shitz
Posts: 136
Joined: 11 Oct 2011, 09:33

Ja sam jutros dobila odgovor od prof. Halapića u kojem javlja da je u više navrata pokušavao kontaktirati profesoricu i nije je uspio dobiti, te da će angažovati drugog profesora ako se problem ne riješi. Odgovorila sam mu da se ovo samo na našem faxu može desiti, da predmetni profesor odbija izvršavati svoj dio ugovorne obaveze a studenti gube rokove i niko ne reaguje na vrijeme.  Eto mi ga sada  :p026: bolje da sam šutjela.
Kolega niho k. hvala na informaciji  :d055:
Minkica
Posts: 135
Joined: 27 Apr 2010, 13:29

Gdje  polažemo ispit iz engleskog,je li u sali 4.godine?
hanka31
Posts: 131
Joined: 20 Jun 2012, 17:16

do sada je bilo u sali I godine. Ja sam I engleski I 3 I 4 polagala tu toj sali.
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”