PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Smacker

Ako misliš na apsolventske rokove jedino su oni objavljeni: Raspored ispita

Redovni rokovi za januar i februar još uvijek nisu objavili. :d055:
Smacker
Posts: 632
Joined: 05 Nov 2010, 14:05

Hvala kolega,ma mislio sam za redovne rokove ne za apsolventske,ali kolegica je mislila na rokove za parcijale ne za integralne. Hvala u svakom slucajuu..
mmarijana
Posts: 145
Joined: 24 Jan 2013, 19:56

da li ima neko od kolega - kolegica s trece godine da mu je gotov index?predala sam u septembru i nije bio gotov prosle sedmice, kazu na studentskoj nisu nikako radili trecu godinu.........
Aida_
Posts: 42
Joined: 14 Sep 2010, 18:11

Ja sam predala 30. septembra i danas mi je bio gotov :)
mmarijana
Posts: 145
Joined: 24 Jan 2013, 19:56

hvala
DeDe
Posts: 857
Joined: 29 Oct 2010, 16:37

ako ne platimo drugu ratu na vrijeme , mozemo li ovjeriti semestar i upisati ljetni, i kad bude otprilike rok za drugu ratu
qwerty
Posts: 29
Joined: 21 Dec 2010, 21:08

Da li neko zna mogu li se izaci parcijale bez nekih dodatnih uslova ako sam vanredan student a ranije nisam mogao da dolazim na predavanja i slicno?
Stuudent
Posts: 92
Joined: 07 May 2013, 00:19

Da li neko zna radi li biblioteka subotom ??
dinnooo
Posts: 143
Joined: 11 Oct 2009, 21:43

[quote="qwerty"]
Da li neko zna mogu li se izaci parcijale bez nekih dodatnih uslova ako sam vanredan student a ranije nisam mogao da dolazim na predavanja i slicno?
[/quote]

Zavisi od ispita do ispita kolega. EU, MJP I i MKP možeš izaći (MKP moraš prijaviti parcijalu, u ponedjeljak na vježbama vidi sa asistenticom), za Radno trebaju tri prisustva, za KPP I isto tri prisustva, a iz Obligacija će profesor dati spisak studenata koji mogu izaći na parcijalu (gledaju se zadaće, aktivnost na predavanjima, aktivnost na vježbama). Nadam se da sam pomogao :)
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

[quote="DeDe"]
ako ne platimo drugu ratu na vrijeme , mozemo li ovjeriti semestar i upisati ljetni, i kad bude otprilike rok za drugu ratu
[/quote]Mislim da ne može bez uplaćene druge rate. Obično je rok do početka januarskih ispita mada sam ja znala prije i poslije tih ispita predati, eto nadam se da sam pomogla.
Post Reply

Return to “III godina”