Apsolventski rokovi?

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
hajda_sanel
Posts: 77
Joined: 02 Feb 2013, 12:13

Jel to za stari režim?Doduše meni su rekli da će biti kad i Bolonji a njima je prva knjiga 22og,a druga 29og,malo su me razočarali iz Udruženja jer su se najviše borili za Bolonju.Možeš li kolega potvrditi još jednom da je prof rekla 29og za stari režim?Hvala
jakasa
Posts: 27
Joined: 20 Jan 2011, 17:11

29.11 za stari sistem! Tako je profesorica rekla! Objavit ce ona i zvanicno ispit na oglasnoj ploci!
Belaj
Posts: 143
Joined: 14 Apr 2010, 16:15

Objavljena je ispravka za Privredu (stari sistem): http://www.pfsa.unsa.ba/pf/index.php/ob ... dnog-prava

Sve ostalo i dalje stoji. Toliko o blagovremenoj intervenciji.
sabina858
Posts: 33
Joined: 02 Sep 2013, 15:44

Sta je sa terminima za apsolventski novembarski rok?Jel neko zna konacan raspored?Na stranici fakulteta i dalje stoji samo obavjestenje da je stavljen van snage raspored ispita za novembar i nista vise..Jel jos nema nista novo ili...
ja_
Posts: 235
Joined: 13 Jul 2010, 02:25

Jel polaganje gpp uslovljeno polozenim obligacijama?Ako da,onda mozda mogu racunati s tim da ce profesor promijeniti termin ispita
saly
Posts: 92
Joined: 06 Sep 2009, 09:39

Zna li neko kada ce biti ispit iz gpp-a stari rezim?Ostaje li 7.11 ili ce biti novi termin?
Hvala puno na odgovoru
Belaj
Posts: 143
Joined: 14 Apr 2010, 16:15

Ovo je cirkus od studentske službe.

Evo konkretno za GPP (stari sistem), hronološki:
- 24.10. izašli apsolventski rokovi, GPP je zakazan za 07.11. (protivno odluci NNVa koja kaže da će ispiti sa četvrte godine biti u zadnje dvije sedmice u mjesecu)
- 29.10. obavijest da se raspored objavljen 24.10. stavlja van snage i da će novi biti sačinjen u skladu sa odlukom NNV i blagovremeno objavljen na oglasnoj ploči i web stranici (http://www.pfsa.unsa.ba/pf/index.php/ob ... ske-rokove)
- 01.11. izlazi "novi" raspored apsolventskih rokova za novembar, koji je apsolutno identičan onome objavljenom 24.10. (koji je stavljen van snage i protivan odluci NNVa)

Da ne kažem da rok za MPP još nije izašao.

U jednom od prethodnih postova sam upotrijebio adekvatnu riječ za ovo, pa da se ne ponavljam.
_vodolija
Posts: 322
Joined: 31 Jul 2009, 18:46

Zna li neko kad bi mogli izaci apsolventski rokovi za decembar?
hamu
Posts: 71
Joined: 26 Apr 2009, 16:31

zna li iko sta je sa medjunarodnim arbitraznim  za novembar  ?  oce li ga ikako biti : SS
shitz
Posts: 136
Joined: 11 Oct 2011, 09:33

Na ovom faxu niko ništa ne zna. Ispit koji je otkazan, jer je raspored održavanja tih ispita stavljen van snage do objave novog a novi nikada nije objavljen, je uredno održan 5.11. a ispit koji nije zvanično otkazan nije održan 13.11. Ja samo znam da sam jedan rok izgubila za radno, a na drugi ispit sam džaba došla, poljubila vrata, platila autobusnu kartu i vratila se kući. I nikom ništa, ujeo vuk magarca. Katastrofa!
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”