Bezuslovni upis

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
zinka zinka
Posts: 21
Joined: 10 Feb 2013, 21:59

Trebamo se dogovoriti da ponovo odemo na fax da ubrzamo....
bajkica
Posts: 47
Joined: 13 Sep 2009, 22:35

Danas sam bila u USP-u,i rekli su mi da treba da nas sto vise dode kada bude sjednica,takoder su mi rekli da mozemo samoincijativno da se zalazemo za bezuslovni,ovo govorim za steri rezim,tako da bi najbolje bilo da se okupim kada bude sjednica da vide koliko nas ima,jer oni misle da nas ima sve 30 studenata po starom sistemu i da smo svi apsolventi (smjesno),jer ako se niko ne pojavi taj dan bice da su oni u pravu,znaci moramo doci i pokazati suprotno inace nista od bezuslovnog.Bice obavjestenje o datum sjednice.
bajkica
Posts: 47
Joined: 13 Sep 2009, 22:35

Ako mislimo odrzati neko okupljanje prije sjednice mozemo onda u petak doci ce dosta studenata na MJP,a najvise onih kojima fali jedan ispit za uslova,ispit je u 14h pa ako ste za VIDIMO SE!
adnela
Posts: 50
Joined: 24 Oct 2010, 13:53

Da kolege bas o tome govorim trebamo se aktivirati malo i sastati opet prije sjednice u sto vecem broju, za ovo se vrijedi boriti. Potpisa za peticiju je bilo oko 136 mozda i vise i to uopste nije mali broj studenata koji su stara bolonja ili stari rezim a studenti su III god, trebamo se ujediniti jer samo tako mozemo postici nesto... 
Aida_ida
Posts: 238
Joined: 07 Apr 2010, 16:44

Bilo je vise od 136 jer ja kad sam se potpisivala prvi dan bila sam 140-ta .
Ja se uzdam u USP, za vecinu stvari koje smo trazili uspjeli su da se izbore,a sto se tice naseg prisustva kad bude sjednica ja sam za.

Mi studenti smo opet koliko-toliko uradili sto smo mogli .Sad moramo cekati ishod sjednice nastavnickog vijeca. Ako mislimo da ce nase prisustvo uticati na odluku trebali bi doci u sto vecem broju kad bude sjednica.
Last edited by Aida_ida on 30 Sep 2013, 22:40, edited 1 time in total.
no_name007
Posts: 224
Joined: 12 Sep 2011, 14:40

@bajkica
Kolegice zasto govorite da se to odnosi samo na "stari rezim", i "stara bolonja" se bori za bezuslovni
bajkica
Posts: 47
Joined: 13 Sep 2009, 22:35

Znaci okupljamo se na dan sjednice,sto je po meni i najbolje,jer taj dan je ustvari najvazniji,onda se vidimo i iskreno se nadam da cemo stvarno svi doci i da ce nam odobriti bezuslovni,jer ovo nam je fakat potrebno.
bajkica
Posts: 47
Joined: 13 Sep 2009, 22:35

Znam da se i bolonja bori,a za stari rezim sam rekla iz tog razloga sto misle da nas je 30 i da smo svi apsloventi pa zato,a ja se iskreno nadam da cemo mi svi u 4 bezuslovno :P nisam nista lose mislila,jel o.k?
no_name007
Posts: 224
Joined: 12 Sep 2011, 14:40

ok, ok, samo da ne bude neke zabune :))
Ane
Posts: 73
Joined: 28 Oct 2009, 17:50

A kakva je sad sjednica 3.10?
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”