PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Ne moramo mi ništa draga kolegice, ali možemo sutra zatvoriti portal i reći doviđenja, baš me zanima ko bi onda morao bilo šta i gdje biste vi članovi, ili mi administratori i moderatori obavještavali jedni druge.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="almedina"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ko to mi? Pa i mi smo draga kolegice studenti...
[/quote]
Pa znam dragi kolega,ali vi ste preuzeli tu neku ulogu da obavjestavate nas ostalee... a niste mi eto bas pouzdani...mislim nemojte se ljutiti,ali morate onda redovnije provjeravti neke informacije na faxu,ako ste vec administrator ,moderator ili sta vec..Pozz
[/quote]
Koleginice, prvo mi nismo studentska sluzba, i mi smo obicni studenti. A ako mi nadjete gdje to pise da smo mi preuzeli ulogu da Vas obavjestavamo, ja cu odmah odreci statusa MODERATORA. Ovaj forum je za razmjenu informacija, pitanja, savjeta i ostalog sta proizilazi, a mi smo tu da pomazemo !! Ako mislite da ADMINISTRATORI dobivaju neku placu, GRDNO SE VARATE. Ovo je cista volja troje osoba, koji su smogli snage i vremena (ali i svojih para) da osnuju ovaj FORUM kako bi smo mi buduci pravnici imali sansu da razmjenimo svoja iskustva.

A tako koleginice, zapitajte se gdje bi Vi sad ovaj post pisali da nije bilo tih osoba (OSNIVACA STRANICE).
Hvala !!!
Last edited by Alen89 on 19 Jan 2010, 22:23, edited 1 time in total.
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

[quote="alenko_sa"]
[quote="almedina"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ko to mi? Pa i mi smo draga kolegice studenti...
[/quote]
Pa znam dragi kolega,ali vi ste preuzeli tu neku ulogu da obavjestavate nas ostalee... a niste mi eto bas pouzdani...mislim nemojte se ljutiti,ali morate onda redovnije provjeravti neke informacije na faxu,ako ste vec administrator ,moderator ili sta vec..Pozz
[/quote]
Koleginice, prvo mi nismo studentska sluzba, i mi smo obicni studenti. A ako mi nadjete gdje to pise da smo mi preuzeli ulogu da Vas obavjestavamo, ja cu odmah odreci statusa MODERATORA. Ovaj forum je za razmjenu informacija, pitanja, savjeta i ostalog sta proizilazi, a mi smo tu da pomazemo !! Ako mislite da ADMINISTRATORI dobivaju neku placu, GRDNO SE VARATE. Ovo je cista volja troje osoba, koji su smogli snage i vremena (ali i svojih para) da osnuju ovaj FORUM kako bi smo mi pravnici imali sansu da razmjenimo svoja iskustva.

A tako koleginice, zapitajte se gdje bi Vi sad ovaj post pisali da nije bilo tih osoba (OSNIVACA STRANICE).
Hvala !!!



[/quote]
Stvarno nisam mislila nista lose,pa da me odmah ovako napadnete... meni je zao ako ste nesto pogresno protumacili... Znam da ste i vi studenti i da ste ovo poceli raditi svojom voljom.. vi ste mene pogresno razumjeli ali nema veze, zao mi je zasita ako sam nesto pogrsno rekla,znam da nisam imala losu namjer da uvrijedim bilo koga od vas troje... nemate razloga da me napadnete ovako.. 
A svaka vam cast za ovu stranicu i ovo sto radite.. nisam vam nista rekla zato... sorry jos jednom...
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Ovjera gdje kako sta znas li molim te ?
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

[quote="vecaveca"]
Ovjera gdje kako sta znas li molim te ?
[/quote]


ovjera se moze izvrsiti u svakom konzumovom supermarketu  :biggrinlove:  cuj gdje ,kako,sta?

pa odes na studentsku, poneses index, kazes da zelis ovjeriti semestar i ostalo ce sve ici svojim tokom, vjeruj mi  :D
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Ok,znaci samo index pones ;)
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

[quote="vecaveca"]
Ok,znaci samo index pones ;)
[/quote]
Kupi na studenstskoj materijal za ovjeru,i kad to popunis,predas index..i za 2-3 dana bude gotov :)
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="vecaveca"]
Ok,znaci samo index pones ;)
[/quote]
I kolaca !!!  :mrgreen: :p031:
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

;)
Alniyat
Posts: 419
Joined: 26 Aug 2009, 10:36

Zna li neko gdje se mogu kupit prijave za ispite?  :kava: ( pored onog mjesta preko puta studentske... )
Post Reply

Return to “I godina”