Plaćanje školarine na rate

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
DeDe
Posts: 857
Joined: 29 Oct 2010, 16:37

ako usp ne rijesi, mi, studenti se moramo pobuniti, ima nas redovni samof, i vanredni mnogo, a hiljadu KM nije lako danas iskeširati
paulina
Posts: 75
Joined: 13 Feb 2011, 14:52

Ima li ko informaciju vezanu za plaćanje na rate?
Hvala unaprijed
Dzeniii
Posts: 428
Joined: 05 Jan 2010, 00:00

Zašto bi studenti? Ako se neko, ili neki, toliko bore da dospiju na tzv. funkcije, neka se onda isto toliko bore za ono šta im je u opisu rada "funkcija". Ništa ni s čim  :tuga:
Ane
Posts: 73
Joined: 28 Oct 2009, 17:50

[quote="DeDe"]
ako usp ne rijesi, mi, studenti se moramo pobuniti, ima nas redovni samof, i vanredni mnogo, a hiljadu KM nije lako danas iskeširati
[/quote]

doći će ti 10 ljudi da to traži iako svima treba, surova realnost
acme
Posts: 36
Joined: 28 Dec 2010, 12:38

Meni stvarno ovo nije svejdeno, slazem se da bi se trebalo reagovati, ali kako, gdje, kome uopste da se obratimo ?? Na studentsku sluzbu kada se samo priblizis, odamh si napadnut, uvijek se moram psihicki pripremiti za taj cin. Zaista bih voljela ako ima neko konkretnu ideju, kako samo i da pokusamo da rijesimo ovu sitauciju ?
Ljubicica444
Posts: 358
Joined: 12 Jul 2011, 10:53

i jel se sta rijesilo oko placanja na rate,jel ko pitao na student.sluzbi ili ipak ostaje da ne moze :U
Divine
Posts: 19
Joined: 20 Feb 2012, 13:36

Zna li se ista o mogucnosti placanja na rate??? Ako neko ima informaciju s tim u vezi, voljela bih da me informise :D Hvala kolege :D ;)
Vjecni studos
Posts: 428
Joined: 14 Apr 2010, 12:59

Ne znam stvarno kakva im je ovo fora. Kakva je njima razlika je l' se placa odjednom ili na te mizerne dvije rate. A i razmak za placanje je bio smijesan (neka 2. mj.), umjesto da je kao na normalnim faxevima pa platis jednu ratu s upisom a drugu pri upisu/ovjeri semestra.

Samo im daj lovu, lova lova i lova...
Last edited by Vjecni studos on 20 Sep 2013, 18:34, edited 1 time in total.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Odobreno je plaćanje na rate.

Ma kad naš forum nešto zatalasa tako mora da bude. :mrgreen:
Vjecni studos
Posts: 428
Joined: 14 Apr 2010, 12:59

A super. :) Jos samo da odobre bezuvjetni upis da imam sta upisati.  :mrgreen: Salim se (al nek ga odobre).  ;)
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”