PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
master.x
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2009, 23:53

Rekla je da jesu, ali ja kad sam bio nisu jos izasli pa sam otisao da pitam jesam li polozio :)
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

pita li profa one tuzbe iz gradjanskog postupka i da li cesto pita sam gradjanski postupak???
bas mi je smor uciti to...  :(
Darx
Posts: 103
Joined: 24 Aug 2009, 21:31

znal ko kad ce bit rezultati?
Umirdanjo
Posts: 85
Joined: 03 Aug 2009, 19:03

izvinjavam se ako je vec neko pit’o ali nemam vremena da listam sve od pocetka.Na ispit sam izlazio 3 puta,s tim da sam jednom i polozio(prvu parcijalu),pa zato nisam siguran da li moram izaci komisijski i platiti 60 km?Cuo sam razlicite price pa ne znam sta je istina,a ne usudjujem se pitat irenu :mrgreen:
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="Umirdanjo"]
izvinjavam se ako je vec neko pit’o ali nemam vremena da listam sve od pocetka.Na ispit sam izlazio 3 puta,s tim da sam jednom i polozio(prvu parcijalu),pa zato nisam siguran da li moram izaci komisijski i platiti 60 km?Cuo sam razlicite price pa ne znam sta je istina,a ne usudjujem se pitat irenu :mrgreen:
[/quote]
Izlazio po parcijalama ili ne, posto ti je cetvrti put ides komisijski, sa uplatnicom i svim ostalim sto ide s tim.
sretno
Lovely Lady
Posts: 68
Joined: 20 Oct 2009, 23:22

Joj smorise me ovi latinski izrazi,pa me zanima moraju li se bas svi znati kod profesora na usmenom npr.nabrajanje ovih sluznosti puta,vode itd... ili samo one nazovi osnovne izreke i podjele?
zelenooka
Posts: 141
Joined: 27 Jul 2009, 15:40

[quote="Darx"]
znal ko kad ce bit rezultati?
[/quote]
e i ja se to pitam... rekla jucer poslije 12... a nema ni danas... ja Irenu trazila u kabinetu, ni nje nema, poslala joj mail da vidim kad ce biti rezultati ona nista...
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

[quote="alenko_sa"]
[quote="vecaveca"]
Koje prijavio Rim mor izaci na njega ili ? vidim da je Irena zeznuta ccc
[/quote]
Izgleda da je tako, jer ako ne izadjes gubis pravo na popravni !!! A nije zeznuta, po meni ona je OK !!!(svako ima svoje misljenje) :)
[/quote]
A da li ovo vazi i za one koji su upisali 2008/2009, (obnavljam prvu) da moraju sad izaci da bi izasli u februaru??
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ne važi. Ti možeš izaći kad hoćeš.
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ne važi. Ti možeš izaći kad hoćeš.
[/quote]
Hvala kolega :)
Post Reply

Return to “I godina”