PFSA: Građansko procesno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
amina.s.
Posts: 152
Joined: 03 Mar 2010, 16:12

i mene interesuje.zar niko nije izlazio na prvi sept.termin da podijeli info sa nama ?
hajda_sanel
Posts: 77
Joined: 02 Feb 2013, 12:13

Drage kolegice ja nisam izlazila nikako al sam čula ako napiše vraćena u index da ponovi pitanja,al ja ne znam sigurno nisam nikako izlazila.Djevojka je tako pričala u utorak na autorskom.Ona je pala jer nije znala ništa,kao i još dvojica kolega.Moje kolegice što su položile kažu da nije teško položiti,prof je ok.traži osnovno.Uči se iz skripte od 120 str,ima u dokumentima.Ko nije prijavio nek ga nazove na kabinet i pita ga meni je jutros rekao da dođem s prijavom.Pusa
korisnikG
Posts: 15
Joined: 14 Sep 2010, 21:43

Da li je neko danas bio na fakultetu i da li je ispit pomjeren zaista ili ne?
ja_
Posts: 235
Joined: 13 Jul 2010, 02:25

Dajte molim vas ako neko ima vise informacija o toj odgodi ,da nam napise;da ne bismo ili djaba dosli ili ako ne dodjemo da onda propustimo rok. :/
hajda_sanel
Posts: 77
Joined: 02 Feb 2013, 12:13

Poštovane kolege ja sam ta koja je objavila da će ispit biti odgođen,ako ne vjerujete otiđite pa se uvjerite,obavijest je trebala biti u subotu,ja sam iz Zenice pa nisam išla,inače meni je profesor LIČNO rekao za odgodu ispita,ne bih se s tim zezala,kaže početkom oktobra će biti.Pozz.
ja_
Posts: 235
Joined: 13 Jul 2010, 02:25

[quote="hajda_sanel"]
Poštovane kolege ja sam ta koja je objavila da će ispit biti odgođen,ako ne vjerujete otiđite pa se uvjerite,obavijest je trebala biti u subotu,ja sam iz Zenice pa nisam išla,inače meni je profesor LIČNO rekao za odgodu ispita,ne bih se s tim zezala,kaže početkom oktobra će biti.Pozz.
[/quote]

kolegice nemojte pogresno razumijeti,ja ne mislim da vi nesto petljate ,ali ako on to nije pismeno potvrdio uvijek se moze predomisliti.Nadam se da ipak postoji i pismeno objasnjenje na faxu :) a ja cu svakko racunati na tu dogodu ,jer i da je sutra meni bi bilo uzalud,zbog spremnosti ,odnosno nespremnosti
hajda_sanel
Posts: 77
Joined: 02 Feb 2013, 12:13

Ma shvatam ja vas,i ja bih sumnjala.Ja kad sam ga zvala rekao je da će u subotu,tj. juče staviti obavijest,al pošto nikog nema vikendom vjerovatno će u sutra biti.Trebao je i ranije jer je na prvom terminu rekao studentima,ja tad nisam izlazila da će pomjeriti termin.Ako ste iz Sarajeva otiđite sutra,možda bude.A što se tiče spremnosti ista sam,tako da mi je svejedno da li je sutra ili nije,pusa
hajda_sanel
Posts: 77
Joined: 02 Feb 2013, 12:13

Ovim putem bih apelovala na studente da malo budu kolektivniji,recimo zar nisu mogli oni koji su izlazili na prvi termin podijeliti s nama informaciju o odgodi ispita ,ovdje na forumu,ipak je to jako bitna vijest za sve a posebno one koji nismo iz Sarajeva.Ja sam zvala prof da pitam da dodjem s prijavom jer nisam prijavila za drugi i slučajno saznala za odgodu,inače ne bih ni ja znala.Mislim da nije teško odvojiti 5 minuta vremena koliko god da smo zauzeti,jer jedino tako možemo olakšati ovaj "dugugodišnji" studij,tj. uzajamnim pomaganjem.POZZ sVIMA
korisnikG
Posts: 15
Joined: 14 Sep 2010, 21:43

Kod nas izgleda niko ne posjecuje fakultet:D
djems.tr
Posts: 83
Joined: 14 Sep 2011, 19:23

evo sad sa fakulteta, na vratima obavijest- ispit se odgađa za 02.10. u 8 i 30
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”