PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Hannibal
Posts: 321
Joined: 04 Apr 2011, 14:02

VAZNA OBAVIJEST
Ne znam koliko je raja upucena ali ovako,svi redovni studenti koji nisu zavrsili sa ispitima do kraja septembarskog roka,duzni su da obnove skolsku godinu te da plate iznos od 260km.Ovaj potez fakulteta smatram krajnje neodgovornim,em zato sto nigdje ljudima nije receno ovo,em sto je akademska godina pocela kasnije i samim time rok za zavrsetak ispita ne moze biti kraj septembra.Nadam se da ima kolega koje ovaj problem dotice te da ce povodom toga organizirati neku peticiju ili ako nista podici svoj glas kod dekana.
azrita
Posts: 84
Joined: 02 Nov 2010, 17:51

Boze sacuvaj! krajnje drsko i bezborazbo.u pravu ste kolega poceli smo dosta kasnije sa ispitima i nema smisla da zavrsavamo u redovnom roku..
a da li postoji ista u vezi DL studentata koji eventalno obnove godinu??je li oni istu cijenu plaćaju ili?? to po ispitu se plaća toliko ili
minaaa
Posts: 60
Joined: 16 Mar 2009, 13:00

Je li moguće da ćemo u septembru imati samo jedan termin?  :k837:
Hasisar
Posts: 101
Joined: 01 Jun 2009, 14:15

To je cisti bezobrazluk  :@
minaaa
Posts: 60
Joined: 16 Mar 2009, 13:00

Skraćeno skolovanje, jedan termin, 260 KM  :bravo: Ko je nas predstavnik, ako neko zna samo da javi ime i prezime ;)
dzejms
Posts: 3
Joined: 26 Apr 2012, 19:29

Kolege, ja sam trenutno student trece godine, odnosno ako Bog da cetvrte godine u oktobru . Planiram upisati master iz oblasti medjunarodnog prava, medjutim prosjek ocjena mi je 8, pa me zanima da li iz vasih prethodnih iskustava imam sansu biti primljen u bilo koju varijantu studija (redovni, samofinansirajuci ili DL), s tim da mi je otac ima status borca. Hvala
minaaa
Posts: 60
Joined: 16 Mar 2009, 13:00

Teeeško  :( Primaju i studente sa drugih eminentnih fakulteta, ciji prosjek ne može objektivno biti ispod 9 :c053:
Probaj sa smjerom koji je nepopularan, tu mozda i imas sanse...na ovaj čisto sumnjam. Sretno :mig:
dzejms
Posts: 3
Joined: 26 Apr 2012, 19:29

U svakom slucaju hvala na odgovoru. :D
Last edited by dzejms on 11 Sep 2013, 23:40, edited 1 time in total.
konacno_apsolvent
Posts: 45
Joined: 10 Oct 2011, 15:45

da li neko moze da napise koji su profesori na krivicnom smjeru, i kakvi su sto se tice prisustva, DL status, koliko se mora prisustvovati predavanjima, hvala unaprijed
lilki
Posts: 108
Joined: 12 Jun 2010, 17:09

pozdrav sta mislite na koji smjer ce biti najjveca potraznja tako da kazem, niko nista ne pise gdje ce tj na sta aludira, hvala!
Post Reply

Return to “II ciklus studija”