PFSA: Nasljedno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
bhfanaticos
Posts: 12
Joined: 13 Sep 2009, 15:10

je li nama vanrednima isti oblik ispita ko redovnima sa tim dopuni,zaokruzi...?
asad
Posts: 18
Joined: 04 Dec 2009, 09:55

[quote="alenko_sa"]
Valjda konacnu ocjenu, npr imas iz prve parcijale 6, a na drugoj si dobila 7, onda po nekom pravilu ce ti upisati 7 na isss i index.
[/quote]
Nema tu ocjena.Bitni su samo bodovi.Bodovi se zbrajaju i eto ti ocjene. ;)
guzva
Posts: 80
Joined: 13 Mar 2009, 12:55

pa da niste toliko citirali postova mozda bi se i snasla i vidjela na prethodnim stranama da si napisao da su rez za 10 dana alenko, ali ipak hvala ti na inf mnogo!
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="asad"]
[quote="alenko_sa"]
Valjda konacnu ocjenu, npr imas iz prve parcijale 6, a na drugoj si dobila 7, onda po nekom pravilu ce ti upisati 7 na isss i index.
[/quote]
Nema tu ocjena.Bitni su samo bodovi.Bodovi se zbrajaju i eto ti ocjene. ;)
[/quote]
*Oprostite, ali ovdje je moja greska. U pogresnu sam temu napisao ovo. Ovo sve se odnosi na Bracno pravo i nacin upisivanja ocjene i datuma kad ce biti objavljeni rezultati.
Endzy_dzy
Posts: 158
Joined: 20 Oct 2009, 17:19

valjda je prof.rekla da ce rezultati za 7 dana sto znaci da bi trebali biti danas :S
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

[quote="Endzy_dzy"]
valjda je prof.rekla da ce rezultati za 7 dana sto znaci da bi trebali biti danas :S
[/quote]
I jesu li bili??
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Provincijalka"]
[quote="Endzy_dzy"]
valjda je prof.rekla da ce rezultati za 7 dana sto znaci da bi trebali biti danas :S
[/quote]
I jesu li bili??
[/quote]
Sutra su rezultati !!! U koliko sati, nemam pojma !!  :mrgreen: :dunno:
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

Dabogda se svi obradovali kad u taj spisak sutra pogledate! :) Sretno ljudi  :) :)

Ako ima neko ko je izasao na ispit a da nije imao nikakvih (0 bodova) prije, ukoliko nije problem da podijeli svoje iskustvo i stanje sa nasljednim pravom nakon ovog testa, bila bih zahvalna :U Da znam hocu li se spremati za komisijski ili za traumatologiju  :o293:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="TinkerBeLL"]
Dabogda se svi obradovali kad u taj spisak sutra pogledate! :) Sretno ljudi  :) :)

Ako ima neko ko je izasao na ispit a da nije imao nikakvih (0 bodova) prije, ukoliko nije problem da podijeli svoje iskustvo i stanje sa nasljednim pravom nakon ovog testa, bila bih zahvalna :U Da znam hocu li se spremati za komisijski ili za traumatologiju  :o293:
[/quote]
Prije cemo na traumatologiju  :mrgreen: A kazu ko nije imao nikakvih bodova, mora imali kao 40 (od max 50) bodova da prodje (sto je prosto nemoguce I obicna studentska prica).Ali eto vidjet cemo sve sutra !!! Sutra je dan D.  :mrgreen:
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

e pa po tome mora se taj od 50 prosto ZAKUCATI :P sto je nemoguce ja mislim..jos ne ne kod melihe nadje dlaku u jajetu :) mislim da ce sniziti kriterij ( tjesim se )

a hej, kakav spisak? pa hoce li biti rezz na isss? :O il?
Post Reply

Return to “II godina”