PFSA: Ekonomske osnove države i prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="adi"]
Interesuje me zasto nam u sistem nije jos upisana ocjena da li neko zna u cemu je problem :dunno:
[/quote]
Nemojte svi praviti hampu oko toga....Ako ste je prijavili na ISSS-u i ako ste izasli na ispit bit' ce vam upisana ocjena KAD-TAD...
Bitno je da znas da li si polozio ili ne....a na njima je KAD ce vam upisati ocjene... :kava:
Samo lagano...no sikiriki
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="berince_s"]
[quote="adi"]
Interesuje me zasto nam u sistem nije jos upisana ocjena da li neko zna u cemu je problem :dunno:
[/quote]
Nemojte svi praviti hampu oko toga....Ako ste je prijavili na ISSS-u i ako ste izasli na ispit bit' ce vam upisana ocjena KAD-TAD...
Bitno je da znas da li si polozio ili ne....a na njima je KAD ce vam upisati ocjene... :kava:
Samo lagano...no sikiriki
[/quote]ajd dobro kikiriki :mrgreen: :mrgreen:
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Ova pitanja u skriptarnicu je provjerena ?? Jer imam pord njih jos jedna valjda starija pitanja gdje su uradjeni i grafikoni i nije bas sve isto npr:ono pod a,bc, negdje je pod lupam A negdje odgovor a,b,c pa sada neznam zbunjen sam :P
Nina Iris
Posts: 222
Joined: 24 Sep 2009, 10:55

[quote="vecaveca"]
Ova pitanja u skriptarnicu je provjerena ?? Jer imam pord njih jos jedna valjda starija pitanja gdje su uradjeni i grafikoni i nije bas sve isto npr:ono pod a,bc, negdje je pod lupam A negdje odgovor a,b,c pa sada neznam zbunjen sam :P
[/quote]Najbolja su ti ova pitanja u skriptarnici... ;)
maka20
Posts: 70
Joined: 06 May 2009, 23:09

Vidim brucosi imaju drugaciji nacin polaganja, dal nama koji smo po staroj "bolonji " i dalje vaze onih 7 testova ili i mi moramo iz knjige ucitii ovaj fa**ing predmet :S
ri@d
Posts: 2
Joined: 09 Jan 2010, 23:20

[quote="maka20"]
Vidim brucosi imaju drugaciji nacin polaganja, dal nama koji smo po staroj "bolonji " i dalje vaze onih 7 testova ili i mi moramo iz knjige ucitii ovaj fa**ing predmet :S
[/quote]

Dolaze neke stvari koje nisu u pitanjima tako da bi trebalo i malo po knjizi . ;)
master.x
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2009, 23:53

Otprilike je pola iz pitanja, pola iz knjige, tako da moras knjigu svakako uzeti... Meni je bio zadatak sa formulom koja nije u pitanjima...
maka20
Posts: 70
Joined: 06 May 2009, 23:09

[quote="master.x"]
Otprilike je pola iz pitanja, pola iz knjige, tako da moras knjigu svakako uzeti... Meni je bio zadatak sa formulom koja nije u pitanjima...
[/quote]

cek ovo je prvi ispitni termin kako znas onda da dolaze stvari iz knjige :S moje pitanje se odnosilo na one koji su prenjeli EODiP u drugu godinu!  :dunno:
zelenooka
Posts: 141
Joined: 27 Jul 2009, 15:40

[quote="maka20"]
[quote="master.x"]
Otprilike je pola iz pitanja, pola iz knjige, tako da moras knjigu svakako uzeti... Meni je bio zadatak sa formulom koja nije u pitanjima...
[/quote]

cek ovo je prvi ispitni termin kako znas onda da dolaze stvari iz knjige :S moje pitanje se odnosilo na one koji su prenjeli EODiP u drugu godinu!  :dunno:
[/quote]

Na parcijalnim testovima je bilo pitanja koja nisu iz 7 testova, a i na integralnom... Pošto i vi koji ste prenijeli ekonomiju radite zajedno s nama, valjda važi isto. Nisam primjetila da vi radite posebno, niti da imate neke posebne kriterije... Zato poslusaj kolegu i prelistaj malo i knjigu.. :kava: :f055:
master.x
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2009, 23:53

Da, jer je ona rekla da su svi testovi promijenjeni  :d055:
A na integralnom ih samo 4 proslo, ccccc
Post Reply

Return to “I godina”