PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Lovely Lady
Posts: 68
Joined: 20 Oct 2009, 23:22

[quote="DE_integro_ED"]
[quote="Lovely Lady"]
Mozda ce nekome zvucati glupo,ali vodeci se onom nema glupih pitanja,postoje samo glupi odgovori ipak cu pitati. Dakle ovako moj prosjek je 8.3,a obnavljam prvu godinu,pa me zanima postoji li mogucnost ukoliko zadržim ili povecam(cisto sumnjam prosto ne vjerujem) ovaj prosjek da mi dozvole prelazak iz redovnih samofinansirajucih u redovne?
[/quote]

KAzu i s 8,0 mozes !! Pisi molbu i proci ces, jos ti "vuce" ka 8,5 ... Sretno :)
[/quote]
Hvala kolegice,pozdrav!
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

[quote="adi"]
Moze li mi neko reci sad ovi sto padnu npr rim  da li mogu izaci u junu ako hoce il su primorani da izadju u februar na popravni hvala unaprijed :)
[/quote]

PAdnes Rim ides onda na popravni u FEb (ako hoces) . Ako padnes i na popravnom cekas novi ispitni rok, a to ti je u Junu ...

Rokovi za Rim su : Jan/FEb .... Jun/JUl  .... Sep    pa biraj kad ces :D do tebe je ,,,
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

[quote="DE_integro_ED"]
Ja jos uvijek ne vidim na isss rezultate iz ekonomije i sociologije ! Why ??! Nisam u toku, znam da je procedura ... ali svi znaju ocjene i isss funkcionise, kod mene nista. Znam kako i sta ide, al i dalje "Nemate evidentiranih položenih ispita." Jel i dalje do njih, i jel moram do studentske protegnut noge !!! :D Pozz
[/quote]

Nije ni meni niss prikazivalo dok nisam prosla sociologiju posle toga mi je prikazalo opciju polozeni,nepolozeni i sad sve normalno pisu predmeti i ocjene i da nece ti se pojaviti nista ako si dobila 5 nego tek kad prodjes neki predmet :D
Last edited by malaa on 14 Jan 2010, 15:38, edited 1 time in total.
almedina
Posts: 98
Joined: 30 Sep 2009, 16:25

[quote="nerica"]
A kada bi trebala poceti ovjera semestra?
[/quote]
I ja se pitam kad bi trebala poceti,jer mi nije jasno kako ispiti vec traju a semestar se nije ovjerioo..nista mi nije jasnoo...
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

[quote="almedina"]
[quote="nerica"]
A kada bi trebala poceti ovjera semestra?
[/quote]
I ja se pitam kad bi trebala poceti,jer mi nije jasno kako ispiti vec traju a semestar se nije ovjerioo..nista mi nije jasnoo...
[/quote]

Zna li neko mail od studentske da posaljem da pitam nzn sta drugo jer koga god pitam niko ne zna  :S
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="malaa"]
[quote="almedina"]
[quote="nerica"]
A kada bi trebala poceti ovjera semestra?
[/quote]
I ja se pitam kad bi trebala poceti,jer mi nije jasno kako ispiti vec traju a semestar se nije ovjerioo..nista mi nije jasnoo...
[/quote]

Zna li neko mail od studentske da posaljem da pitam nzn sta drugo jer koga god pitam niko ne zna  :S
[/quote]
Raja, rekao sam vam u ranijim postovima, bit ce obavjestenje na oglasnoj ploci !! Pa tako sacekajte malo !!  :mrgreen:
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

E raja znate li mozda jesu li izasli rezultati iz Uvoda u D i P kod Banovica. U srijedu smo radili i trebalo bi da je gotovo .... ako neko zna nek javi. Pozz  :)
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

Ma čim nema na isss.u ništa od toga do ponedjeljka makar.
Dalila Mirvic
Posts: 36
Joined: 04 Nov 2009, 13:36

EE da vas pitam zna li nekooo ako smo prijavili ovaj rok za ispit i pali da li ce izac rok i za ovaj popravni.??Jer ako smo prijavili vec jednom a ovaj se vodi kao popravin..???Ako neko zna nek mi odg??
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

Interesuje me sada kada bude trebalo ovjeriti semestar koliko cu dugo cekati index i moguli nakon toga normalno polagati u feb ispite koje nisam u januaru polozio,unaprijed hvala :) :dunno:
Post Reply

Return to “I godina”