PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
kaja
Posts: 198
Joined: 15 Feb 2010, 16:06

Zato treba podržati novi USP tim, a ne podmetati im u svakoj mogucoj situaciji kako rade neki bivsi clanovi tog udruzenja.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Niko nikome ne podmeće nogu. USP ima moju podršku jer USP je organizacija koja zastupa prava svih nas. To sam i njima rekao, a i ovdje na forumu u temi USP-a napisao kada sam se povukao. Ja sam dao ostavku jer više ne mogu da obavljam tu funkciju i novi ljudi su došli. Niko ih nije ni kritikovao, nego je samo konstatovano da stranica www.usp.ba nije ažurna i to je činjenica. Žao mi je što je tako jer je u tu stranicu uloženo mnogo truda i šteta je da propadne. To kako će oni raditi i šta će uraditi će pokazati vrijeme. :)

Kolegica Amra je dobila odgovor i nema potrebe da ovdje o USP-u raspravljamo. Imate temu za USP pa tamo pišite. :)
Last edited by MarcusTulliusCicero on 30 Apr 2013, 22:27, edited 1 time in total.
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

kaja pun negativne energije ''vazda''  :mrgreen:

MTC hvala na odgvoru. a nadam se da ce USP informacije koje objavljuju na fb stranici IV godine poceti i ovdje objavljivati, valjda nije toliki problem, svakako postoji rubrika USP- Desavanja na fakultetu, namijenjena za to  :d055:

da li se moze uzeti knjiga iz biblioteke preko tudjeg indexa?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Obavještenje o prijavi ispita za junsko-julski ispitni rok
http://studomat.ba/servis/pravni-fakult ... evu/10695/
meri08
Posts: 43
Joined: 29 Oct 2010, 11:40

Drage moje kolege i kolegice,
u srijedu sam diplomirala (nakon malo dužeg vremena :-)) i htjela bih svima Vama reći jedno veliko HVALA, jer da nije bilo Vas bilo bi mi puno teže. Bila sam vanredni student stari režim i zbog svojih ličnih obaveza malo vremena sam mogla provesti na fakultetu, ali zato je ovaj forum i svi vi na njemu ste bili moja bili moja svakodnevnica, moja raja, moja prva jutarnja kafa, prva stvar koju posjetim čim uključim kompjuter.... Studirala sam i u vrijema kad ovog foruma nije bilo (ili ja bar nisam znala za njega) i bilo je puno, puno teže, kao da studiraš zavezanih očiju.
Zato HVALA svima koji su dijelili svoja iskustva, saznanja i savjete sa nama jer puno znače svima (pogotovo nama vanrednim studentima), a nadam se da sam i ja nekome pomogla jer sam to uistinu nastojala.
Sretno svima uz želju da što prije diplomirate.
p.s. vjerovatno ću još dugo svraćati na ovaj forum jer je postao moja navika
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Čestitam, kolegice! :D Nadam se da ćeš što prije pronaći posao. :)
Nermyta
Posts: 262
Joined: 28 May 2009, 12:07

jel mi moze neko reci kada pocinju prijave za master?
emina ho
Posts: 75
Joined: 22 Jan 2013, 00:57

Jesu li ugovorno poslovno i privreda vezani, odnosno postoji li ikakvo pravilo koji se mora prvi polagati,ili mogu koji hoću prvi ?
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Od danas prijava ispita na www.isss.ba
Sretno svima (:
Jalle89
Posts: 283
Joined: 03 Dec 2010, 16:44

Može li mi netko objasniti kako se prijavljuju ovi izborni predmeti, da li se uopće prijavljuju ? :/
Post Reply

Return to “IV godina”