PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
bEX
Posts: 30
Joined: 06 Jul 2009, 20:44

[quote="zec"]
Ucis iz smedje knjige- Naknada stete, i zelene knjige- Posebni dio. Obje su prof. Abedina.
[/quote] hvala ti :)
be.baut
Posts: 82
Joined: 19 Sep 2010, 13:07

Da li su izasli rezultati za studenate (stari sistem)?  thx
OneL
Posts: 35
Joined: 16 Sep 2010, 14:05

Da li na upis ocjene moraju ići studenti koji su položili parcijalno ili samo ovi koji su položili integralno?
dijana
Posts: 208
Joined: 22 Feb 2009, 21:51

[quote="be.baut"]
Da li su izasli rezultati za studenate (stari sistem)?  thx
[/quote]

Jesu. Na oglasnoj su ploci trece godine, pored rezultata za studente koji su polagali ispit integralno.
Alma L.
Posts: 195
Joined: 20 Dec 2009, 16:47

[quote="taralane"]
Tacnije polozilo je 77 studenata sa ovog spiska i jos 40 studenata sa drugog spiska na oglasnoj ploci trece godine. Tehnicki, kolegice, ne bih vam trebala dati musktulug vec bi vi meni trebali dati nanadu stete za dusevne bolove i cjelokupne troskove koje sam imala da dodjem do fakulteta i da provjerim ovo. Nista vam ne zamjerim, ali bih vas zamolila da ubuduce provjerite informacije koje objavljujete.
Zao mi je sto nisam slikala rezultate u svoj trci i frci sam zaboravila mobitel. Za studente kojima je ovaj ispit krucijalan i ocekuju prolaz ima jos jedan spisak sa 40 studenata.
Lijep pozdrav
[/quote]
Kolegice ja sam stavila rezultate prve parcijale. A taj drugi spisak je koliko sam ja razumjela za one koji su integralno polagali. Zato smirite strasti!
Jalle89
Posts: 283
Joined: 03 Dec 2010, 16:44

[quote="OneL"]
Da li na upis ocjene moraju ići studenti koji su položili parcijalno ili samo ovi koji su položili integralno?
[/quote] Kaže ASs. jutros da dođemo i mi na upis, pa će nam reći hoćemo li upisivati il nećemo ? A isto tako je rekla da je moguće da prof. i ASS. vode evidenciju o parcijali. Pa sad ne znam.
FareSa
Posts: 116
Joined: 11 Mar 2009, 00:03

Upis je u 15 ??
Ljubicica444
Posts: 358
Joined: 12 Jul 2011, 10:53

jel mi moze neko reci jel ovih 77 polozilo integralno ili parcijalno
Jalle89
Posts: 283
Joined: 03 Dec 2010, 16:44

[quote="Ljubicica444"]
jel mi moze neko reci jel ovih 77 polozilo integralno ili parcijalno
[/quote][quote="Ljubicica444"]
jel mi moze neko reci jel ovih 77 polozilo integralno ili parcijalno
[/quote] Ovih 77 studenata je položilo Prvu parcijalu iz Posebnog dijela, koja je obuhvatala Naknadu štete. 40 studenata je položilo integralno .
Ljubicica444
Posts: 358
Joined: 12 Jul 2011, 10:53

e hvala puno,jer mi je bilo cudno da je polozilo toliko integralno.zahvaljujem kolega :mig:
Post Reply

Return to “III godina”