PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
bEX
Posts: 30
Joined: 06 Jul 2009, 20:44

oprostite jel mi samo neko moze kazati iz cega da ucim posebni dio ? tek pocinjem sa ucenjem zato ne znam :) hvala unaprijed :)
zec
Posts: 296
Joined: 04 Jul 2012, 15:16

Ucis iz smedje knjige- Naknada stete, i zelene knjige- Posebni dio. Obje su prof. Abedina.
Ljubicica444
Posts: 358
Joined: 12 Jul 2011, 10:53

ne kontam ovo ima jos jedan spisak,kako sad to,nek neko pojasni kakav spisak sa jos 40 polozenih studenata,odkud to,zar nisu svi na ovom spisku,pomagajte :nervoza:
taralane
Posts: 11
Joined: 22 Jan 2013, 10:46

Nisu svi na ovom spisku. Ja nisam bila i meni jutros prijateljica javila da sam polozila i kada sam vidjela ove rezultate kontam pala sam pogrijesili su mi broj indexa spremim se i na taxi dodjem na fax. Ovaj spisak stoji i on je na vratima od profesorovog kabineta. Drugi spisak na kojem isto pise studenti koji su polozili obligaciono pravo posebni dio 8.4. ima na oglasnoj ploci i na njemu sam ja i jos 39 drugih studenata koji su polozili.
Ljubicica444
Posts: 358
Joined: 12 Jul 2011, 10:53

hvala,mene nema na spisku sto su postavili,e sad nisam znala da ima i taj drugi spisak,pa nisam valjda toliki peh da samo ja nisam polozila,jer su skoro svi polozili,sto mi je nevjerovatno za ovaj predmet. :U
taralane
Posts: 11
Joined: 22 Jan 2013, 10:46

Nista, ja sam danas bez daha otisla na fakultet. Ne znam zasto su dva spiska i ne znam zasto su na razlicitim mjestima, ja mislim da je sutra upis  i uvid, nisam sigurna.
Ljubicica444
Posts: 358
Joined: 12 Jul 2011, 10:53

ni meni nije jasno,valjda ce neko uslikati i postavit rezultate,jer ja sam jako daleko,i nisam u mogucnosti da dodjem i da vidim rezultate,pa molim kolege i kolegice koji budu isli na upis i uvid sutra da postave te dodatne rezultate.pliz. :moli:
taralane
Posts: 11
Joined: 22 Jan 2013, 10:46

Slikat cu ja sutra, rado bih poslala sliku na neki mail cim slikam nekad oko 11 ujutro posto se necu vracati kuci do navece...
emaii
Posts: 160
Joined: 10 Nov 2010, 12:19

evo drugi spisak:

Image
zec
Posts: 296
Joined: 04 Jul 2012, 15:16

Ovo je spisak onih koji su cijeli ispit izlazili, a onaj sto stoji kod prof.na vratima jeste za poseban dio, ali parcijalno sto se polagalo, samo naknada stete.
Post Reply

Return to “III godina”