PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
azrita
Posts: 84
Joined: 02 Nov 2010, 17:51

da li neko zna mail od profesora Jahica???
Aqua
Posts: 9
Joined: 22 Jan 2013, 22:12

[quote="azrita"]
da li neko zna mail od profesora Jahica???
[/quote]


m.jahic@pfsa.unsa.ba :)
azrita
Posts: 84
Joined: 02 Nov 2010, 17:51

[quote="Aqua"]

m.jahic@pfsa.unsa.ba :)
[/quote]
Kolega taj sam mail i ja pronasla na  stranici,ali ipak nije taj mail ne moze da prode.Ne znam do cega je.Da li znate da li se magistarska teza moze prijavtii sutra na ispitu??nisam iz sa,vrijedila bi mi ova inaformacija...hvala unaprijed
61177
Posts: 168
Joined: 04 Nov 2009, 13:38

mehmed.jahic@efsa.unsa.ba

ja sam prof. kontaktirala na ovaj mail. što se tiče odabira teme... rekao je da će se moći o tome razgovarati nakon ispita ove sedmice... u smislu da je potrebno prvo položiti, pa tek onda birati?!
Smmokvica88
Posts: 81
Joined: 30 Nov 2009, 03:07

Zna li neko kada je ovjera semestra za dl studente? Hvalaaaa...
minaaa
Posts: 60
Joined: 16 Mar 2009, 13:00

Pozdrav,
Da li se jos nekome desilo da mu prilikom prijave na isss kaže da su mu podaci službeno zaključani? :S
azrita
Posts: 84
Joined: 02 Nov 2010, 17:51

[quote="61177"]
mehmed.jahic@efsa.unsa.ba

ja sam prof. kontaktirala na ovaj mail. što se tiče odabira teme... rekao je da će se moći o tome razgovarati nakon ispita ove sedmice... u smislu da je potrebno prvo položiti, pa tek onda birati?!
[/quote]

.Ne znam onda kad da stignemo izabrati temu i potom studentskoj dostaviti ukratko o radu na 10etak stranica????
Sta cemo ljudi?Konkretno,ja necu izaci niti na jedan ispit kod prof Jahica a zelim kod njega uzeti temu,jel to znaci da cu ostati bez izabrane teme za magistarski rad???Moze li mi neko detaljnije nesto reci...Hvala unaprijed...

pozz
61177
Posts: 168
Joined: 04 Nov 2009, 13:38

Jučer na ispitu prof. je rekao da će biti u srijedu u 12h na fakultetu, pa bi najbolje bilo kada bi mogla doći tada da porazgovaraš s njim lično o tome; tada će biti sigurno tu, tako da znaš, jer dolaziš iz Ze. A moja preporuka ti je da ipak izađeš na ispite, bar na drugi termin, ima dovoljno vremena, ako je već to "uslov" za temu.
azrita
Posts: 84
Joined: 02 Nov 2010, 17:51

[quote="61177"]
Jučer na ispitu prof. je rekao da će biti u srijedu u 12h na fakultetu, pa bi najbolje bilo kada bi mogla doći tada da porazgovaraš s njim lično o tome; tada će biti sigurno tu, tako da znaš, jer dolaziš iz Ze. A moja preporuka ti je da ipak izađeš na ispite, bar na drugi termin, ima dovoljno vremena, ako je već to "uslov" za temu.
[/quote]

sto se tice izlaska na ispit i vremena dovoljnog za spremanje,moglo bi se da je to jedina obaveza koja se ima :) S obzirom da nije,malo teze ide, jer smjer nam je zaista tezak da bi se mogao ispit ,pogotovo iz poreznog ,spremiti za npr.3dana, zakone treba razumjeti,a ne strebati.
Ne znam,buni me sve na nasem smjeru, sve je nekako drugacije,eto temu nam ne daju izabrati dok se kao ne polozi ispit,ppk niko nije polozio.Ne moze biti da niko nije ucio...ne znam..
Sto se teme tice kod prof.Jahica, mislim da niko nece ostati bez nje, polozio ili ne ispit, jer moramo dobiti temu..Prednost ce imati oni koji poloze ispit,da, ali ostat ce dosta tema jos, tako da je svedno ;)
61177
Posts: 168
Joined: 04 Nov 2009, 13:38

Svako svoje zna, a post sam napisala 14.3. tada je sigurno bilo dovoljno vremena, sada naravno ne ;) Nije ni meni jedina obaveza, naravno, ali sam položila oba kod prof. :D Uglavnom, sretno kolegice!
Post Reply

Return to “II ciklus studija”