PFSA: Bračno Pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Lucky Strike"]
A ako padnem 14-tog drugu parcijala,jel mi se brise sto sam polozio prvu, tj. jel na sljedecim izlascima na ispit jel polazem samo drugu opet ili moram sve? Ako neko zna,hvala.
[/quote]
Zanimljivo pitanje, bas i mene to zanima. Ili mozda vrijedi do februara ova prva polozena parcijala. Ako i tada ne polozis onda se brise i u aprilu izlazis integralno.To je moje misljenje kako bi bilo najbolje !!!  :mrgreen:
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

ma daajte ljudi kakvo brisanje parcijala,nije mi jasno sto bi ti neko ponistio nesto sto si polozio.Najpostenije je,a mislim da ce tako i biti da ti polozena parcijala vrijedi do kraja akademske godine.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nažalost, kod nas je na fakultetu mnogo stvari nepošteno. Profesorica je na početku godine rekla da se prva parcijala poništava, ukoliko se druga ne položi u januarsko-februarskom roku. Da je nepošteno, jeste. Da je niĐe veze, jeste. Međutim, tako je rekla i vjerovatno će tako da bude.
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Nažalost, kod nas je na fakultetu mnogo stvari nepošteno. Profesorica je na početku godine rekla da se prva parcijala poništava, ukoliko se druga ne položi u januarsko-februarskom roku. Da je nepošteno, jeste. Da je niĐe veze, jeste. Međutim, tako je rekla i vjerovatno će tako da bude.
[/quote]

pih ja gluposti...Znaci imamo ova sada dva termina na raspolaganju da polozimo,od aprila se sve ponistava?
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="amila"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Nažalost, kod nas je na fakultetu mnogo stvari nepošteno. Profesorica je na početku godine rekla da se prva parcijala poništava, ukoliko se druga ne položi u januarsko-februarskom roku. Da je nepošteno, jeste. Da je niĐe veze, jeste. Međutim, tako je rekla i vjerovatno će tako da bude.
[/quote]

pih ja gluposti...Znaci imamo ova sada dva termina na raspolaganju da polozimo,od aprila se sve ponistava?
[/quote]
Slusaj mene amila, znas da se potrudim da iznesem tacne informacije. Tako u aprilskom i ostalim rokovima nam se ponistava ta parcijala i radimo sve integralno. (Isti slucaj je bio prosle godine sa bodovima iz ekonomije, samo su do februara vazili, za ostale rokove su bili ponisteni).
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Pa šta sam ja rekao? Ponavljam... Profesorica je na početku godine rekla da se prva parcijala poništava, ukoliko se druga ne položi u januarsko-februarskom roku.

Ili možda treba da upotrijebim kistove, pa da se skonta?

Image
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Pa šta sam ja rekao? Ponavljam... Profesorica je na početku godine rekla da se prva parcijala poništava, ukoliko se druga ne položi u januarsko-februarskom roku.

Ili možda treba da upotrijebim kistove, pa da se skonta?

Image
[/quote]

HAHAHAH ;D


aha jest tako je, nije fer al boze moj tako je kod nas sve, NEFER xD
Endzy_dzy
Posts: 158
Joined: 20 Oct 2009, 17:19

u koliko je ispit u cetvrtak
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

[quote="Endzy_dzy"]
u koliko je ispit u cetvrtak
[/quote]

veeeliko pitanje...jedino da se posalje mail ass jer nema nikakve obavjesti na faxu
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="amila"]
[quote="Endzy_dzy"]
u koliko je ispit u cetvrtak
[/quote]

veeeliko pitanje...jedino da se posalje mail ass jer nema nikakve obavjesti na faxu
[/quote]
Valjda bi trebalo biti za vrijeme casova vjezbi, ali dobro  bi bilo da neko posalje mail ass. i da pita u koliko je sati parcijala.
Post Reply

Return to “II godina”