PFSA: Metodologija istrazivanja

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
MissVegas
Posts: 99
Joined: 05 May 2010, 14:07

[quote="mina**"]
ja ocito imam problem sa literaturom za ovaj predmet. skripta iz kopirnice kod faxa i knjiga("metodologija naucno istrazivackog rada drustvenih nauka") koja mi je receno da je relevanta za ispit se ne slazu po sadrzaju. da li mi neko moze pomoci?:))
[/quote]

Skripta iz kopirnice zapravo predstavlja predavanja profesora Tomića ;)
mina**
Posts: 220
Joined: 15 Apr 2010, 12:17

to znam:) ali ocito nije jasna bas niti dovoljna jer kolege spominju kombinovanje sa knjigom, ali kojom??
MissVegas
Posts: 99
Joined: 05 May 2010, 14:07

Kojom god ti želiš :)
mina**
Posts: 220
Joined: 15 Apr 2010, 12:17

ahhahaha al se ne podudara sadrzaj :D
MissVegas
Posts: 99
Joined: 05 May 2010, 14:07

Ne podudara se iz razloga što su u skripti sadržana profesorova predavanja, a knjige su pisali drugi autori.. No svejedno, koju god knjigu da uzmeš sa spiska obavezne literature, vidjet ćeš da je to sve tu negdje.. profesor je rekao da možemo koristiti njegova predavanja i neku od knjiga sa spiska... Koju ćeš odabrati, to je čisto do tebe. Ali, predavanja čine 90% ispitne materije...
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

Jesam li ja jedini koji nije dobio mail sa ocjenom rada iz metodologije, ili nas ima vise? :D


Procitah nekad da je receno kako ce ocjene i komentari radova biti proslijedjeni do kraja sedmice...pa sad kontam koje sedmice... hehe

?
MissVegas
Posts: 99
Joined: 05 May 2010, 14:07

Heheh kolega ni ja još uvijek nisam dobila odgovor.. ajde valjda će biti nekad u toku sedmice :) neće nikud pobjeći heh :)
mina**
Posts: 220
Joined: 15 Apr 2010, 12:17

hvalA ti na odgovoru. razumijem sta zelis reci medjutim meni je malo previse uciti skriptu a ako uzmes knjigu vidjeces da bi to znacilo i cjelokupnu knjigu plus nauciti jer opet ponavljam sve je drugacije i dodatnih dosta lekcija ima. tako da je najbolje samo skriptu koju sumnjam da iko razumije
MissVegas
Posts: 99
Joined: 05 May 2010, 14:07

Mina ajd mi pošalji svoj mail u PP pa ti proslijedim neke dodatne materijale... nadam se da će ti biti od pomoći
e-p-smjer
Posts: 13
Joined: 12 Jan 2013, 19:37

Kolegice Vegas ako moze i meni ta dodatna literatura  :d055: poslala sam email u pp hvalllaaaa...
A meni je odg od ass Amile stigao u ponedjeljak ujutro, tako da mislim da jos uvjek pregleda i salje odg... Pozz...
Post Reply

Return to “II ciklus studija”