PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
belmaschwarz
Posts: 64
Joined: 24 Feb 2010, 00:16

vidim bilo je rasprave za dodatne lekcije  II gl. u prof dodatku, al kad bi netko mogao reci br stranice na kojoj su te lekcije i da li treba cijelu lekciju uciti il samo dio ??pogotovo sto se tice Banditera
law
Posts: 505
Joined: 30 Oct 2009, 00:31

Zna li iko moze li se s profesorom dogovoriti da se odgovara za vrijeme konsultacija ili neki drugi termin, ako obnavljam godinu, tacnije ostao mi je samo Ustav? Da ne cekam npr da da rok u aprilu ako ne polozim sve u februaru, nego da mogu doci i u martu...
Minerva
Posts: 464
Joined: 08 Jan 2011, 13:06

Kolegice, svakako probajte! Otidjite cetvrtkom ili petkom i zamolite profesora da vam izadje u susret i zakaze neki datum ranije. Prof ce reci moze li ili ne, ne gubite nista odlaskom kod profesora. :)
post_mortem
Posts: 78
Joined: 28 Oct 2010, 13:02

Gdje se nalazi ta lekcija "Badinterova komisija". Molio bih pomoc!
post_mortem
Posts: 78
Joined: 28 Oct 2010, 13:02

[quote="Samrabelma"]
vidim bilo je rasprave za dodatne lekcije  II gl. u prof dodatku, al kad bi netko mogao reci br stranice na kojoj su te lekcije i da li treba cijelu lekciju uciti il samo dio ??pogotovo sto se tice Banditera
[/quote]

Evo nasao sam, 65 str. "Razvoj ustavnosti u BiH", lekcija "Mišljenje arbitrazne komisije mirovne konferencije o Jugoslaviji" to je Badinterova komisija za Jugoslaviju!
I 69 str. Dokumenti: "Izvjestaj arbitrazne komisije o BiH" tu lekciju pita pod pitanjem "Badinterova komisija za BiH"
DeDe
Posts: 857
Joined: 29 Oct 2010, 16:37

mene zanima kad prof upise ocijenu na isssu , je li vec upisana kolegama sto su polozili
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Jesi li položila svih 5 glava? Ako jesi, to pitaj njega, mada bitno je da imaš u indexu, a ako nisi položila sve, neće ti još biti ni upisana ocjena.
Psychobabe
Posts: 78
Joined: 23 Nov 2009, 20:02

Hvala Bogu pa je neko odgovorio gdje se nalazi Badinterova komisija za Jugoslaviju i BiH, jer moderatori koji su znali gdje se nalazi nisu odgovarali danima.
Hvala post_mortem! :)
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Haha, ja nisam znala gdje se nalazi ta lekcija pošto sam je imala napisanu na papirima, a knjiga nije kod mene :D
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

[quote="Psychobabe"]
Hvala Bogu pa je neko odgovorio gdje se nalazi Badinterova komisija za Jugoslaviju i BiH, jer moderatori koji su znali gdje se nalazi nisu odgovarali danima.
Hvala post_mortem! :)
[/quote]
Kolegice, ja sam položila prošle godine Ustav I i ta lekcija nije bila na spisku onih koje su se trebale učiti. Moderatori nisu zaduženi da imaju odgovor na svako pitanje, da je to tako, odgovaralo bi se privatnim porukama na vaša pitanja, a ne bi bila omogućena interakcija među korisnicima. Svi smo ovdje da pomažemo jedni drugima.
[quote="DeDe"]
mene zanima kad prof upise ocijenu na isssu , je li vec upisana kolegama sto su polozili
[/quote]
Nakon što rok završi, upisuju se ocjene. :e006:
Post Reply

Return to “II godina”