PFSA: Bračno Pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

[quote="maka20"]
[quote="tvoj idol"]
[quote="Nessa"]
[quote="tvoj idol"]
Hoće li biti potpisa sutra ?
[/quote]

sutra nema predavanja zbog pravoslavnog Bozica =)
[/quote]
ok, hvala !  ;)
[/quote]

i mene interesira dal uopce jos imamo predavanja i dal ce dijeliti potpise?
[/quote]

mislim da predavanja vise nema jer test pada 14.01. a semestar se zvanicno zavrsava 15.01. tako da se potpisi vise nemaju kad da dijele...
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="amila"]
[quote="maka20"]
[quote="tvoj idol"]
[quote="Nessa"]
[quote="tvoj idol"]
Hoće li biti potpisa sutra ?
[/quote]

sutra nema predavanja zbog pravoslavnog Bozica =)
[/quote]
ok, hvala !  ;)
[/quote]

i mene interesira dal uopce jos imamo predavanja i dal ce dijeliti potpise?
[/quote]

mislim da predavanja vise nema jer test pada 14.01. a semestar se zvanicno zavrsava 15.01. tako da se potpisi vise nemaju kad da dijele...
[/quote]
Osim ako profesoricu odete traziti na fakultetu Politickih nauka, jer ona je tamo redovan profesor koliko ja znam. Ali sad ne znam mozda je nekad i nadjete na nasem fakultetu. Sve u svemu, sretno vam u pronalazenju !!!  :mrgreen:
maka20
Posts: 70
Joined: 06 May 2009, 23:09

[quote="alenko_sa"]
[quote="amila"]
[quote="maka20"]
[quote="tvoj idol"]
[quote="Nessa"]
[quote="tvoj idol"]
Hoće li biti potpisa sutra ?
[/quote]

sutra nema predavanja zbog pravoslavnog Bozica =)
[/quote]
ok, hvala !  ;)
[/quote]

i mene interesira dal uopce jos imamo predavanja i dal ce dijeliti potpise?
[/quote]

mislim da predavanja vise nema jer test pada 14.01. a semestar se zvanicno zavrsava 15.01. tako da se potpisi vise nemaju kad da dijele...
[/quote]
Osim ako profesoricu odete traziti na fakultetu Politickih nauka, jer ona je tamo redovan profesor koliko ja znam. Ali sad ne znam mozda je nekad i nadjete na nasem fakultetu. Sve u svemu, sretno vam u pronalazenju !!!  :mrgreen:
[/quote]


haha na nasem faxu je trazim danima al uzalud prije cu iglu u sijenu naci nego nju XD Nista moram poci na FPN-a.  :cupo:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="maka20"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="amila"]
[quote="maka20"]
[quote="tvoj idol"]
[quote="Nessa"]
[quote="tvoj idol"]
Hoće li biti potpisa sutra ?
[/quote]

sutra nema predavanja zbog pravoslavnog Bozica =)
[/quote]
ok, hvala !  ;)
[/quote]

i mene interesira dal uopce jos imamo predavanja i dal ce dijeliti potpise?
[/quote]

mislim da predavanja vise nema jer test pada 14.01. a semestar se zvanicno zavrsava 15.01. tako da se potpisi vise nemaju kad da dijele...
[/quote]
Osim ako profesoricu odete traziti na fakultetu Politickih nauka, jer ona je tamo redovan profesor koliko ja znam. Ali sad ne znam mozda je nekad i nadjete na nasem fakultetu. Sve u svemu, sretno vam u pronalazenju !!!  :mrgreen:
[/quote]


haha na nasem faxu je trazim danima al uzalud prije cu iglu u sijenu naci nego nju XD Nista moram poci na FPN-a.   :cupo:
[/quote]
Sretno u trazenju !!!!  :f040:
tvoj idol
Posts: 238
Joined: 18 Jun 2009, 22:25

[quote="maka20"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="amila"]
[quote="maka20"]
[quote="tvoj idol"]
[quote="Nessa"]
[quote="tvoj idol"]
Hoće li biti potpisa sutra ?
[/quote]

sutra nema predavanja zbog pravoslavnog Bozica =)
[/quote]
ok, hvala !  ;)
[/quote]

i mene interesira dal uopce jos imamo predavanja i dal ce dijeliti potpise?
[/quote]

mislim da predavanja vise nema jer test pada 14.01. a semestar se zvanicno zavrsava 15.01. tako da se potpisi vise nemaju kad da dijele...
[/quote]
Osim ako profesoricu odete traziti na fakultetu Politickih nauka, jer ona je tamo redovan profesor koliko ja znam. Ali sad ne znam mozda je nekad i nadjete na nasem fakultetu. Sve u svemu, sretno vam u pronalazenju !!!  :mrgreen:
[/quote]


haha na nasem faxu je trazim danima al uzalud prije cu iglu u sijenu naci nego nju XD Nista moram poci na FPN-a.   :cupo:
[/quote]
hoćemo li je zajedno tražiti?  (H)
bolic89
Posts: 48
Joined: 07 Oct 2009, 19:56

[quote="alenko_sa"]
[quote="bolic89"]
[quote="aamelaa"]
14. januara je predrok, u koliko sati da li mozda neko zna?? Hvala unaprijed  :D
[/quote]

nema nigdje u koliko je sati ispit
najvjerovatnije da ce biti oko 8 ili 9
al mozda grijesim
:)
[/quote]
Ma sigurno ce biti kao i prva parcijala, tj. test ce biti za vrijeme casova vjezbi. Ja sam npr. III grupa pa radim u 13:00.
[/quote]


i ja sam III grupa :) , dobro bi bilo da radimo u 1 h, samo nek nije rano,da se moze malo duze spavat :)
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="bolic89"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="bolic89"]
[quote="aamelaa"]
14. januara je predrok, u koliko sati da li mozda neko zna?? Hvala unaprijed  :D
[/quote]

nema nigdje u koliko je sati ispit
najvjerovatnije da ce biti oko 8 ili 9
al mozda grijesim
:)
[/quote]
Ma sigurno ce biti kao i prva parcijala, tj. test ce biti za vrijeme casova vjezbi. Ja sam npr. III grupa pa radim u 13:00.
[/quote]


i ja sam III grupa :) , dobro bi bilo da radimo u 1 h, samo nek nije rano,da se moze malo duze spavat :)
[/quote]
Ma valjda bi trebalo tako biti, za vrijeme casova vjezbi. A kakvo spavanje kad znas sta te ceka u jedan 1 h  :mrgreen: :h035:
aamelaa
Posts: 94
Joined: 06 Nov 2009, 22:00

Pozdrav kolege  :D

Cula sam jucer neki kolega govori da ima neke testove koji budu, pitanja i odgovori ?? !! Ako neko ima to, je li moze molim vas da postavi  ;)  :f055:
aamelaa
Posts: 94
Joined: 06 Nov 2009, 22:00

Mnogo hvalaaaaaa  ;)    :f055:
Post Reply

Return to “II godina”