Studentska služba

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Zadovoljni ste radom studentske službe?

Da
71
13%
Ne
459
87%
 
Total votes: 530
fani
Posts: 324
Joined: 27 Jan 2010, 12:39

Da li nam sutra radi studentska sluzba?
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Ne. Sutra ne radi fakultet.
fani
Posts: 324
Joined: 27 Jan 2010, 12:39

Hvala kolega na brzom odgovoru.;)
kenan.topa
Posts: 21
Joined: 25 May 2010, 16:48

Ima li neko ko je došao u sličnu situaciju: nisam uplatila školarinu i sada mi ovaj ''momak'' (ne znam kako da ga nazovem drugačije) na st.službi kaže da nema šanse da će mi prihvatiti uplatnicu i molbu dekanu za naknadni upis jer se mogu upisati na treću godinu tek u septembru  :|  :k837: pa dobro kad ti tako kažeš, ali ako neko može da napiše dekanov e-mail, pa da pitam pravu osobu, a ne da me ovaj po ko zna koji put izbije iz cipela, od njih  na studentskoj dobijem nervni slom...Usput bila sam u bolnici, pa sam zapostavila obaveze oko fax-a...Help,please!!!
fani
Posts: 324
Joined: 27 Jan 2010, 12:39

Jesu neljubazni, istina. Ali je i istina da se neces moci sada upisati i da moras cekati septembar. Molba za naknadni upis odnosi se na period do 1.novemra, sve poslije su odbijali. Nek me ispravi neko ako grijesim, ali znam dvije kolegice koje su trebale uplatiti obnovu apsolventskog i nisu im odobrili, a jednoj od tih kolegica ostao je samo jedan ispit da diplomira.:( Bas tuzno sto mora cekati septembar za upis, i tek moze izaci na apsolventski rok u novembru. Ali bez obzira pokušaj na sve strane, mozda ti uspije.
Dekanov mail ti je  b.petrovic@pfsa.unsa.ba. Sretno
kenan.topa
Posts: 21
Joined: 25 May 2010, 16:48

Hvala ti beskrajno  :f035: ne znam šta će biti, ali ipak ću pokušati sa slanjem maila dekanu, još jednom hvala! Nadam se da ću imati sreće...
lelusa
Posts: 38
Joined: 01 Jul 2009, 20:39

Kolegice Kenan.Topa, hajde molim te javi kako je proslo i da li si uspjela upisati jer sam ja u istoj situaciji  :moli: Hvala
Aida_ida
Posts: 238
Joined: 07 Apr 2010, 16:44

I ja sam cure isto ,prodekanu se mora otici ,tako su meni rekli!
mikado
Posts: 8
Joined: 23 Feb 2012, 17:27

Drage kolege, svi vi koji se niste jos upisali, ja sam se prosle godine upisala u januaru, a ovu skolsku godinu sam upisala 26 og decembra. Molbu sam pisala dekanu nekad krajem 11og mjeseca. Nisam uopce pitala one ljubazne uposlenike studentske sluzbe za savjet nego sam samo predala molbu za naknadni upis upucenu dekanu i oni su je morali primiti, to im je posao! Molba je bila odobrena u roku 5 dana mozda cak i manje ne sjecam se bas... Nemojte se sikirati, oni novac ne odbijaju nikada!!! Sretno svima.
Aida_ida
Posts: 238
Joined: 07 Apr 2010, 16:44

@mikado hvala na odgovoru !
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”