PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
lika
Posts: 33
Joined: 25 Feb 2011, 14:47

sta se propisuje zakon o izvrsavanju budzeta?
sta je glavna knjiga trezora?
od cega se sastoji jedinstveni racun rezora?
Glavni cilj ureda za reviziju?
Nadleznost ureda za reviziju?
Revizija učinka?
Rizik revizora?
Vrste revizija i vrste rezivorskih poslova?
Pod kojim uslovima prestaje mandat generalnom revizoru i njegovom zamjeniku?
Šta je funkcionalna klasifikacija?...

Ovo su neka pitanja iz budzetskog...
azrita
Posts: 84
Joined: 02 Nov 2010, 17:51

Kolege,zanima me da li je neko odgovorio na zadnjih 10pitanja sto je prof Kanita postavila za redovni predmet ppk,jer ja ne mogu naci odgovore na zadnjih 10pitanja...????
belaw
Posts: 159
Joined: 17 Jul 2009, 19:49

Sta je sa kolegama koji su upisali obnovu i kojima je ostao samo predmet koji sada predaje proff. Kanita? zna li se po cemu ti ljudi uce, da li po Misitinoj knjizi ili toj njenoj novol literaturi? kad je redovan rok i gdje se moze zbaviti njena literatura? ima li neko u el. formi da posalje ili ako ima u kopirnicama? i zna li se kad je redovan rok? Hvala
Tonka
Posts: 52
Joined: 31 Mar 2011, 20:37

[quote="azrita"]
Kolege,zanima me da li je neko odgovorio na zadnjih 10pitanja sto je prof Kanita postavila za redovni predmet ppk,jer ja ne mogu naci odgovore na zadnjih 10pitanja...????
[/quote]

Pitanja mozes naci u prezentaciji pod naslovom "Nacini i institucije za primjenu prava konkurencije u SAD", do koje mozes doci u kopirnici pored fakulteta; neko od kolega ju je tu ostavio.
lika
Posts: 33
Joined: 25 Feb 2011, 14:47

[quote="belaw"]
Sta je sa kolegama koji su upisali obnovu i kojima je ostao samo predmet koji sada predaje proff. Kanita? zna li se po cemu ti ljudi uce, da li po Misitinoj knjizi ili toj njenoj novol literaturi? kad je redovan rok i gdje se moze zbaviti njena literatura? ima li neko u el. formi da posalje ili ako ima u kopirnicama? i zna li se kad je redovan rok? Hvala
[/quote]

Rok je negdje oko 20 - og. Prezentacije valjda imaju u kopirnici, idem i ja sutra da trazim.
belaw
Posts: 159
Joined: 17 Jul 2009, 19:49

i ima li ista u kopirnici? je li to ona kod fakulteta?
lika
Posts: 33
Joined: 25 Feb 2011, 14:47

Imaju prezentacije vezane za americko pravo.
azrita
Posts: 84
Joined: 02 Nov 2010, 17:51

redovan rok je 7.3 i nekad u aprilu,ne znam tacno kojeg.a sad 27 je parcijala valjda.
azrita
Posts: 84
Joined: 02 Nov 2010, 17:51

kolege da li je neko isao na predavanja kod prof jahica iz izbornog ili redovnog nam predmeta???
cula sam da prof govori ispitna pitanja,tacnije clanove na koje da obratimo paznju i to navodno bude na ispitu??
belaw
Posts: 159
Joined: 17 Jul 2009, 19:49

Ima li ovdje studenata (ponovaca) koji vec 4. put izlaze na neki predmet? Kako mi prijavljujemo? Jer vidim na isss-u nema otvorenih ispita za prijavu... Hocemo li mi moci uopste prijaviti preko isss-a, ili prijavljujemo na neki drugi nacin? Je li to komisijski ispit ili sta vec? Ako neko zna, molim da napise... Hvala  :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply

Return to “II ciklus studija”