PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Alenko mislim da je ovo vjerovatno 1 jer ipak prvi put prijavljujemo ispite i treba vremena da se to sredi i obradi :)

Hvala na informacijama ;)
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Amcho"]
Alenko mislim da je ovo vjerovatno 1 jer ipak prvi put prijavljujemo ispite i treba vremena da se to sredi i obradi :)

Hvala na informacijama ;)
[/quote]
Nema na cemu, i sretno na ispitima !!!!
Berni
Posts: 37
Joined: 20 Dec 2009, 20:26

Šta ako se desi da nisam prijavio sve ispite do 31.12 preko isss-a jer nisam znao da je do tada rok prijavljivanja?Je li to znači da sada ne mogu izaći na ispite u januarskom roku?Mogu li ih ikako više prijaviti?Kada će se ponovno otvoriti prijavljivanje ispita preko isss-a?
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Bera10"]
Šta ako se desi da nisam prijavio sve ispite do 31.12 preko isss-a jer nisam znao da je do tada rok prijavljivanja?Je li to znači da sada ne mogu izaći na ispite u januarskom roku?Mogu li ih ikako više prijaviti?Kada će se ponovno otvoriti prijavljivanje ispita preko isss-a?
[/quote]
Eh, nije mi nikako jasno kako niste prijavili ispite u predvidjenom roku (imali ste 14 dana). Sad, posto nisi prijavio ispite, ne mozes izaci na jaunarske rokove, niti ce ti sta pomoci ako odes na studentsku i pocinjes im se zaliti (samo ce te naljepiti). Nista, sad samo mozes cekati rokove za prijavu ispita za februar.
Zao mi je, ali tako je !!!!!!!!!
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Podforum rokovi i termini prazan, a ovdje diskutujemo o ISSS-u.

Lagano se prebacite tamo, da se pitanja i odgovori ne bi ponavljali na 5 različitih tema.
:d055:

http://epravo.ba/rokovi-i-termini/
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Podforum rokovi i termini prazan, a ovdje diskutujemo o ISSS-u.

Lagano se prebacite tamo, da se pitanja i odgovori ne bi ponavljali na 5 različitih tema.
:d055:

http://epravo.ba/rokovi-i-termini/
[/quote]
A valjda su ova zadnja dva posta dovoljna da svi shvate nacin rada ISSS -a i ostale fazone oko njega !!!  :mrgreen:
mr_hare
Posts: 151
Joined: 19 Sep 2009, 01:43

interesuje me da li ovi sto nisu prijavili ispite za januar imaju pravo da prijave ispite za februar (popravni) ili mora da ceka juni/juli? zanima me to za ispite koji se polazu integralno.
hvala na odgovoru. :)
Solar
Posts: 291
Joined: 06 Dec 2009, 23:05

Da li je moguce ovjeriti semestar bez jednog potpisa, bio sam bolestan tako da nisam dobio potpis iz rima, i da li neko od starijih zna mozeli se naknadno potpis dobiti kod prof.Lučoća  :o293:  
Last edited by Solar on 04 Jan 2010, 23:35, edited 1 time in total.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Solar"]
Da li je moguce ovjeriti semestar bez jednog potpisa, bio sam bolestan tako da nisam dobio potpis iz rima, i da li neko od starijih zna mozeli se naknadno potpis dobiti kod prof.Lučoća  :o293:  
[/quote]
Moze se ovjerit semestar !!! ABd kad ozdravis pravac u kabinet profesora Lucica i objasni mu situaciju i zamoli ga da ti da potpis. (Kabinet mu je na prizemlju, cim udjes pa lijevo)
jopa90
Posts: 57
Joined: 03 Dec 2009, 15:57

[quote="mr_hare"]
interesuje me da li ovi sto nisu prijavili ispite za januar imaju pravo da prijave ispite za februar (popravni) ili mora da ceka juni/juli? zanima me to za ispite koji se polazu integralno.
hvala na odgovoru. :)
[/quote]
meni su na studentskoj rekli da ce biti krajem januara drugi ispitni rokovi i da tada ponovno mozemo prijaviti ispite preko isss_a,, volio bi da mi netko potvrdi ovu informaciju jer ni ja vise nisam siguran, :dunno:
Post Reply

Return to “I godina”