PFSA: Nasljedno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

jel moze neko rec kako ide za aktivnost iz ovog predmeta,odnosno kako je bilo prosle godine-kako se uopste rangira i jel profesorica izbaci spisak koliko je ko bodova imao za aktivnost ili kako?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Neko je već spominjao na ovoj temi. Broj pluseva pomnožiš sa 2.
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

Sta se sekirate, uradili smo negdje oko 39849 zadataka iz oblasti test. nasljedjivanja ZAKUCAT CEMO OVO .. LoooL  :tassa: :tassa:
:o293: :o293:
studentica
Posts: 123
Joined: 01 Jul 2009, 10:41

zna li neko hoce li se ovi bodovi upisivati ?? ako hoce , kad ce ?  :dunno:
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

  Imal iko onaj papir na kome pise kad ce dijelit potpise ???  Jel sutra??? :o293:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="zlatokosa"]
 Imal iko onaj papir na kome pise kad ce dijelit potpise ???  Jel sutra??? :o293:
[/quote]
Imam ja Zlatokosa !!!  :D Po papiru pise da su potpisi danas tj. 05.01.2010. Eh sad ne znam sta ce biti, jer nismo imali dvije sedmice nastave iz nasljednog. A za prvu smjenu bi trebali biti sutradan !!!!
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

[quote="delirium_tremens"]
Sta se sekirate, uradili smo negdje oko 39849 zadataka iz oblasti test. nasljedjivanja ZAKUCAT CEMO OVO .. LoooL   :tassa: :tassa:
:o293: :o293:



[/quote]

bravo, tako će i da bude!
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

[quote="alenko_sa"]
[quote="zlatokosa"]
 Imal iko onaj papir na kome pise kad ce dijelit potpise ???  Jel sutra??? :o293:
[/quote]
Imam ja Zlatokosa !!!  :D Po papiru pise da su potpisi danas tj. 05.01.2010. Eh sad ne znam sta ce biti, jer nismo imali dvije sedmice nastave iz nasljednog. A za prvu smjenu bi trebali biti sutradan !!!!
[/quote]


A sta mislis da li bi mogla po drugu poslati index da mi samo ona da potpis jer sutra rano moram ici vadit neke nalaze ???

Jel zna neko mozda da li oce tako dati potpis ??? :moli:
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="zlatokosa"]

A sta mislis da li bi mogla po drugu poslati index da mi samo ona da potpis jer sutra rano moram ici vadit neke nalaze ???

Jel zna neko mozda da li oce tako dati potpis ??? :moli:
[/quote]

Ja sam sad s potpisa. Otisla u drugu smjenu (iako sam po redu sutradan jer sam prva smjena) i amfiteatar je bio krcat!
Gurali su se i tudji indexi, profesorica samo stavljala pecate. Ja sam tako danas 5-6 indexa dala i nije bilo problema...
Valjda ce i sutra biti isto, jer danas nije vrsila nikakvu kontrolu ko je ko, samo grabila indexe i stembiljala :P
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="TinkerBeLL"]
Ja sam sad s potpisa. Otisla u drugu smjenu (iako sam po redu sutradan jer sam prva smjena) i amfiteatar je bio krcat!
Gurali su se i tudji indexi, profesorica samo stavljala pecate. Ja sam tako danas 5-6 indexa dala i nije bilo problema...
Valjda ce i sutra biti isto, jer danas nije vrsila nikakvu kontrolu ko je ko, samo grabila indexe i stembiljala :P
[/quote]

Što ne javi da se i ja tuspasim... :p031: Neka neka, kompjuter se ne može sam popraviti. :woohoo:
Post Reply

Return to “II godina”