PFSA: Uvod u nauku o državi i pravu

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ida_Na
Posts: 24
Joined: 06 Oct 2009, 21:02

Ako hoces daj mi mail, ja imam uredjenja svih drzava za koje je Izmirlija rekao da ce da budu na ispitu, pa cu da ti posaljem. :)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="ida_Na"]
Ako hoces daj mi mail, ja imam uredjenja svih drzava za koje je Izmirlija rekao da ce da budu na ispitu, pa cu da ti posaljem. :)
[/quote]

Pošalji na info@epravo.ba i postavit ćemo u skriptarnicu. Tako će svima biti dostupno.
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

[quote="ida_Na"]
Ako hoces daj mi mail, ja imam uredjenja svih drzava za koje je Izmirlija rekao da ce da budu na ispitu, pa cu da ti posaljem. :)
[/quote]

Okich,poslat cu ti mail u poruci
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Da ovo ne bi prešlo u praksu, podsjetit ću vas na nešto. :d055:

3.11. Zabranjeno je javno na forumu tražiti da Vam neko putem e-maila ili neki drugi način šalje skripte. Skripte se nalaze u našoj skriptarnici i dostupne su svima. Više o tome možete pročitati u dijelu 6. Skriptarnica.

6.5. Ako imate skriptu, zakon, testove, ispitna pitanja, seminarski rad ili neki drugi materijal koji želite podijeliti sa kolegicama i kolegama to možete učiniti tako što ćete nam taj materijal poslati na sljedeći e-mail: info@epravo.ba


http://epravo.ba/index.php?action=pravila
ida_Na
Posts: 24
Joined: 06 Oct 2009, 21:02

Ups... sorry :S

Evo saljem onda za skriptarnicu  :U :mig:
ArFa
Posts: 59
Joined: 04 Jan 2010, 17:13

Koliko imam rokova za II parc. iz drzave?
umihana
Posts: 12
Joined: 08 Sep 2009, 13:43

studenti koji su dobili 10, hoće li njih prof. pitati, ako neko sa starijih god. zna  :)
saca
Posts: 322
Joined: 12 Nov 2009, 18:06

znači sedmicama je u pola 12...onda bi šesticama trebalo biti ranije jel' tako,mada ne mora značiti!?Zna li neko' molim vas kada je zavr, raz. onima koji su dobili 6?
I znam da je obavezno doći na razgovor,ali je li OBAVEZNO ODGOVARATI,mislim da li mogu samo doći i reći ja želim tu ocjenu da upišete i to je to??
Post Reply

Return to “I godina”