PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
novipravnik
Posts: 16
Joined: 08 Aug 2009, 23:27

ima li ikakve odluke iz ministarstva
breca
Posts: 57
Joined: 24 Apr 2010, 12:55

Kada moramo podici dokumente ili da cekamo odgovor od ministarstva koji mozda nece nikada doci?
Rabya
Posts: 43
Joined: 07 Dec 2009, 14:40

Šta je sa rasporedima predavanja za historijski smjer?
Molim vas, ako neko ima da proslijedi ovdje ili na pp.
Hvala puno unaprijed:)?
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

Izasao je raspored predavanja za historijski smjer na stranici faksa:

http://www.pfsa.unsa.ba/pf/index.php/studij/ii-ciklus -spusti dole na dno stranice predzadnji link.
Rabya
Posts: 43
Joined: 07 Dec 2009, 14:40

Hvala, hvala, našla:).
:p026:
esko_13333
Posts: 6
Joined: 15 Nov 2012, 12:14

informacija danas sa faxa, cekaju jos odgovor ministarstva za dodatni upis na DL.,....
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

Taman kad prilikom odlaska na studentsku pomislim - ovo maksimum neljubaznosti,  gospodja Danica uspije nekako da me razuvjeri, i pokaze da svaki naredni put moze da bude jos nekulturnija, neljubaznija, bezobraznija.....da ne nabrajam dalje.

Ja se iskreno nadam da ce neko iz USP-a konacno skrenut paznju dekanu (ili drugom odgovornom licu) na ovaj problem, i da ce gospodji biti pojasnjeno da ne razgovara sa drvosjecama, i da ne bi trebalo da joj je problem (cak) 2 sata dnevno normalno komunicirati sa studentima.
SABINI
Posts: 248
Joined: 22 Jun 2010, 13:00

Drage  moje kolege,koje niste uspjeli upisati master ove godine-da li ćemo se doista  pomiriti sa sudbinom ili ćemo poudzeti nesto konkretnije??Na razgovor s Danicom ne zelim da idem,jer se svaki put razocaram njenim pristupom prema studentima,pa dokle visee??? :U :U
Hannibal
Posts: 321
Joined: 04 Apr 2011, 14:02

Poselami se kolegice sa masterom ove godine zahvaljuci nepravednim sistemom,nesposobnim ljudima i pasivnim kolegama.
tanana
Posts: 2
Joined: 06 Dec 2010, 10:39

haj[quote="SABINI"]
Drage  moje kolege,koje niste uspjeli upisati master ove godine-da li ćemo se doista  pomiriti sa sudbinom ili ćemo poudzeti nesto konkretnije??Na razgovor s Danicom ne zelim da idem,jer se svaki put razocaram njenim pristupom prema studentima,pa dokle visee??? :U :U
[/quote]

trebamo da se organizujemo i odemo kod ministra. dosta je vise cekanja.
Post Reply

Return to “II ciklus studija”