PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Fadi
Posts: 14
Joined: 16 Nov 2009, 21:14

Vidim da nas sve muce ista pitanja, dileme,neodgovornost radnika na fakultetu, pa mislim da bi bilo najbolje da se neko od predstavnika studenata obrati dekanu i to ako je moguce prije srijede a najdalje u srijedu da vidimo koliko je on upucen i sta ce on reci, ja bih licno to uradila ali ne zivim vise u Sarajevu i bas cekam ovaj upis da vidim da li da se vratim ili ne, a prije sam uvjek bil tu kada smo nesto pokusavali uraditi za nas studente, i sada bih dosla ako bi bilo sta konkretno ili ako bi bilo potrebno... Lijep pozdrav i nadam se da se svi vidimo na faxu i to na odsjecima koje smo vec izabrali...
USP
Posts: 65
Joined: 25 Nov 2011, 03:19

Sutra ujutro idemo u Dekanat da vidimo ima li kakvih dodatih informacija u vezi sa ovim Konkursom i rezultatima istog. Zaista je sramota da se sve ovo dešava na Pravnom fakultetu.
Amyyy
Posts: 63
Joined: 01 Mar 2009, 15:37

Evo samo da zamolim da se sutra dekanu ukaze i na studente s prosjekom iznad 8 koji mozda nece moci upisat master ,jer ovo ponovno opredjeljenje  je cista lutrija .  Hvala  unaprijed.
Fadi
Posts: 14
Joined: 16 Nov 2009, 21:14

[quote="USP"]
Sutra ujutro idemo u Dekanat da vidimo ima li kakvih dodatih informacija u vezi sa ovim Konkursom i rezultatima istog. Zaista je sramota da se sve ovo dešava na Pravnom fakultetu.
[/quote]

Hvala i ako mozete sto prije da nas obavjetite na forumu ili fb stranici, jer od odgovora zavisi da li u srijedu da dodjem u Sa, a treba preci dalek put :/, da mjenjam smijer ili cu cekati da upisem sta sam i naumila . Nadam se pozitivnom odgovoru, a najbolji bi bio da svako upise sta je htio i da kao i do sada dopuste svima da se upisu, a za sledecu godinu neka na vrijeme osmisle plan upisa (i ujedno ga obrazloze), obavjeste studente na vrijeme i neka nastava pocne na vrijeme. Pozz.
USP
Posts: 65
Joined: 25 Nov 2011, 03:19

Mi ćemo sutra ići u Dekanat (naravno to ne znači da ćemo uspjeti razgovarati sa Dekanom, jer možda nije na Fakultetu) i razgovarati o cijeloj ovoj situaciju u vezi sa Konkursom, ali šta vas kolegice Fadi konkretno zanima? Iz vaša dva posljednja posta to zaista nismo razumjeli.

Dakle, mi ćemo sutra pokušati dobiti više informacija ali i vi svi možete kontaktirati Dekanat i pitati sve što vas zanima. Broj telefona je 033 206-360 i rade od 8:00 do 16:00.
Fadi
Posts: 14
Joined: 16 Nov 2009, 21:14

Ljudi vama sretno sutra, a nije problem nazvat cu ih i ja, ako ih dobijem znamo otprilike kakve cu odgovore dobiti. Mene konkretno zanima da li da se prebacuje na drugi smjer ili da cekam sta ce se odluciti da li ce primati jos kandidata na sve smjerove, to je konkretno kad bi ovo drugo dekan znao odgovorit ;) Drzim fige!
USP
Posts: 65
Joined: 25 Nov 2011, 03:19

Sa Dekanom nismo razgovarali, a prof. Hajrija ne zna ništa. Koje god pitanje smo postavili - ništa se ne zna.
Danas u 14:00 je neka sjednica kolegija. Zamolili smo da se sve informacije koje su bitne za studente objave na web stranici Fakulteta.

Danica je čak rekla studentima da uopšte i ne zna za ovu listu koja je objavljena. Organizacija zaista na nivou!
disi
Posts: 64
Joined: 02 Mar 2010, 20:14

Jutros sam bila na fakultetu,i da vas obavjestim sve,da mozemo da mijenjamo smjer,al ne i status,sto znaci,kako ste prvobitno naveli u zahtjevu koji cete status,pri tom statusu i ostajete,samo eto pise se novi zahtjev,i u tom novom zahtjevu pisete prvo smjer koji zelite,a i drugi smjer,kao rezervu,ukoliko ne budemo primljeni na ovaj prvi koji navedete...Zbrka haos!! Ogorcena na organizaciju,na rezultate,na sve ukratko!!! 
esko_13333
Posts: 6
Joined: 15 Nov 2012, 12:14

Ima li informacija sa sastanka u 14.00h???
USP
Posts: 65
Joined: 25 Nov 2011, 03:19

Sigurno niko od nas nema informacije niti ih može ovdje napisati jer ne prisustvujemo tim sastancima kolegija. USP je zamolio da se sve informacije objave na web stranici Fakulteta.
Post Reply

Return to “II ciklus studija”