PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Da malo pretražite forum i stare poruke? Milijardu puta se odgovorilo na to pitanje.

Kada istekne rok za prijavu, prijavljene ispite možete vidjeti ako odete na:

ISPITI > POLOŽENI ISPITI

Onda označite polje (u lijevom gornjem uglu) ''Prikaži nepoložene i prijavljene ispite''.
[/quote]

Mozda bi uradili to da moze,te opcije nema
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

ma nema je jbg
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="MarcusTulliusCicero"]
http://epravo.ba/rokovi-i-termini ... formacije/
[/quote] marcus kada se ovjerava zimski semestar? hvala unaprijed :) :dunno:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Biće obavijest na fakultetu.
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Da malo pretražite forum i stare poruke? Milijardu puta se odgovorilo na to pitanje.

Kada istekne rok za prijavu, prijavljene ispite možete vidjeti ako odete na:

ISPITI > POLOŽENI ISPITI

Onda označite polje (u lijevom gornjem uglu) ''Prikaži nepoložene i prijavljene ispite''.





[/quote]

Il sam chorav il ne vidim dobro, ali ja to polje nisam nigdje nasao...Sve uradim kako pise, ali to ne nadjem -.-  ftw?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ne znam, sutra je ponedjeljak i zovite studentsku. Oni uređuju ISSS.
law
Posts: 505
Joined: 30 Oct 2009, 00:31

I ja isto imam problem.Prijavila sam ispite sve na vrijeme ali kad kliknem na prijavljene ispite pise mi ovako:

Niste prijavili niti jedan ispit koji je trenutno otvoren za prijavu.

Ukoliko ste prijavili ispite, a oni se ne nalaze u ovoj listi, ispit je bio zatvoren za prijavu. Da pregledate ove ispite, otiđite na pregled liste položenih ispita i označita kutijicu sa oznakom "prikaži nepoložene i prijavljene ispite".
:S :S :S :S
A mojim kolegama se fino otvore svi ti prijavljeni ispiti.Ne znam sta sam mogla pogresno uradit :S
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

[quote="law"]
I ja isto imam problem.Prijavila sam ispite sve na vrijeme ali kad kliknem na prijavljene ispite pise mi ovako:

Niste prijavili niti jedan ispit koji je trenutno otvoren za prijavu.

Ukoliko ste prijavili ispite, a oni se ne nalaze u ovoj listi, ispit je bio zatvoren za prijavu. Da pregledate ove ispite, otiđite na pregled liste položenih ispita i označita kutijicu sa oznakom "prikaži nepoložene i prijavljene ispite".
:S :S :S :S
A mojim kolegama se fino otvore svi ti prijavljeni ispiti.Ne znam sta sam mogla pogresno uradit :S
[/quote]

Same here, fkt ne znam u cemu je problem...Ne bi bilo ok da zbog ovog ne budem u mogucnosti izaci na ove ispite sto slijede -.-
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Judge Man"]
[quote="law"]
I ja isto imam problem.Prijavila sam ispite sve na vrijeme ali kad kliknem na prijavljene ispite pise mi ovako:

Niste prijavili niti jedan ispit koji je trenutno otvoren za prijavu.

Ukoliko ste prijavili ispite, a oni se ne nalaze u ovoj listi, ispit je bio zatvoren za prijavu. Da pregledate ove ispite, otiđite na pregled liste položenih ispita i označita kutijicu sa oznakom "prikaži nepoložene i prijavljene ispite".
:S :S :S :S
A mojim kolegama se fino otvore svi ti prijavljeni ispiti.Ne znam sta sam mogla pogresno uradit :S
[/quote]

Same here, fkt ne znam u cemu je problem...Ne bi bilo ok da zbog ovog ne budem u mogucnosti izaci na ove ispite sto slijede -.-
[/quote]
Razlozi zasto nemate opciju PRIKAZI NEPOLOZENE I PRIJAVLJENJE ISPITE
1) Ako prvi put prijavljujes ispite (tj prvi put upisujes prvu godinu).Pa to mora otici na obradu. Tek naknadno se u toj rubrici pojavljuju predmeti i pise npr. Prvi semestar Institucije rimskog prava van. prof. dr. Zdravko Lučić van. prof. dr. Zdravko Lučić    NIJE OCJENJEN
2)Ako niste stigli na vrijeme prijaviti ispite.
3)I moze  biti njihova greska.
Tako da preporucujem ako se ovo gore navedeno nije jos pojavilo, pravac studentska i prijavite taj problem. Svaka kasnije reklamacija ne vrijedi !!!!!! (Prodje rok)
Post Reply

Return to “I godina”