PFSA: Nasljedno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

Joj kako je ovo nasljedno pravo cjelokupno neorganizovano !!
nista ne znamo :S :S nervira me i prof i predmet  :@ :@
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="delirium_tremens"]
Joj kako je ovo nasljedno pravo cjelokupno neorganizovano !!
nista ne znamo :S :S nervira me i prof i predmet  :@ :@

[/quote]
Usput, tesko i za polozit !!!! :S
studentica
Posts: 123
Joined: 01 Jul 2009, 10:41

[quote="amila"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="Endzy_dzy"]
i sta sad treba spremat za drugu parcijalu????????
[/quote]
Nema druge parcijale koliko ja znam, sad slijedi zavrsni ispit 12.01.2010. (Ali najvjerovatnije ce se ovaj rok odgoditi barem za dvije sedmice, jer nismo imali dvije sedmice predavanja).
[/quote]

mislis kolega da se moze odgodit!!!???
[/quote]
a zasto ne bi bilo druge parcijale... valjda ako je neko polozio prvu ne treba opet izlaziti prvu...toliko ja znam..poozzz
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

[quote="alenko_sa"]
[quote="delirium_tremens"]
Joj kako je ovo nasljedno pravo cjelokupno neorganizovano !!
nista ne znamo :S :S nervira me i prof i predmet  :@ :@

[/quote]
Usput, tesko i za polozit !!!! :S
[/quote]

eee da da . meni je presmijesno i najzalosnije to sto jedino na ovom predmetu nemamo neke sanse na finalnom, sto je nidje vezze pff..

a mozda nema na isss-u zato sto ce nam pomjeriti taj datum polaganja ? :S coece mi nijedan zadatak nismo uradili sa test. nasljedjivanjem  :woohoo: :woohoo:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="studentica"]
[quote="amila"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="Endzy_dzy"]
i sta sad treba spremat za drugu parcijalu????????
[/quote]
Nema druge parcijale koliko ja znam, sad slijedi zavrsni ispit 12.01.2010. (Ali najvjerovatnije ce se ovaj rok odgoditi barem za dvije sedmice, jer nismo imali dvije sedmice predavanja).
[/quote]

mislis kolega da se moze odgodit!!!???
[/quote]
a zasto ne bi bilo druge parcijale... valjda ako je neko polozio prvu ne treba opet izlaziti prvu...toliko ja znam..poozzz
[/quote]
Pa nema druge parcijale koleginice, a ako vi ne vjerujete pravac na konsultacije i pitajte kad ce biti druga parcijala. (Pa cete vidjeti reakciju profesorice).
studentica
Posts: 123
Joined: 01 Jul 2009, 10:41

[quote="alenko_sa"]
[quote="studentica"]
[quote="amila"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="Endzy_dzy"]
i sta sad treba spremat za drugu parcijalu????????
[/quote]
Nema druge parcijale koliko ja znam, sad slijedi zavrsni ispit 12.01.2010. (Ali najvjerovatnije ce se ovaj rok odgoditi barem za dvije sedmice, jer nismo imali dvije sedmice predavanja).
[/quote]

mislis kolega da se moze odgodit!!!???
[/quote]
a zasto ne bi bilo druge parcijale... valjda ako je neko polozio prvu ne treba opet izlaziti prvu...toliko ja znam..poozzz
[/quote]
Pa nema druge parcijale koleginice, a ako vi ne vjerujete pravac na konsultacije i pitajte kad ce biti druga parcijala. (Pa cete vidjeti reakciju profesorice).
[/quote]
sta to znaci da ce na ispitu biti citavo gradivo?? zadaci ? sta vec??
amila
Posts: 167
Joined: 02 Jun 2009, 13:01

koegice,ako sam ja dobro razumjela,oni koji ne poloze test izlaze svu teoriju i sve zadatke,a oni koji su polozili test izlaze na ispit na kojem ce biti zastupljena cjelokupna teorija ali su oslobodjeni zadataka iz prvog dijela-jedini logicni odgovor.
Endzy_dzy
Posts: 158
Joined: 20 Oct 2009, 17:19

meni bi logicnije bilo da na zavrsnom polazemo teoriju iz drugog dijela,ako smo prvi vec polozili.A sto se tice odgađnja ispita mislim da bi to bilo logicno s obzirom na broj odrzanih casova i mislim da bi slozno trebali trazit to
deauxma1212
Posts: 67
Joined: 22 Sep 2009, 19:46

Mozel mi neko reci hocel biti uvida u rad kod ove profesorice i gdje mu ono dodje njen kabinet, jel ono na prvom spratu?
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="deauxma1212"]
Mozel mi neko reci hocel biti uvida u rad kod ove profesorice i gdje mu ono dodje njen kabinet, jel ono na prvom spratu?
[/quote]
Drugi sprat, lijevo od Rektorata. Pa sad ne znam koji je tacno kabinet. Uglavnom imas napisano ime na vratima. A kad ce uvid to ti nebi znao odgovoriti !!!!
Post Reply

Return to “II godina”