PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Tanjah
Posts: 33
Joined: 11 Oct 2010, 09:09

danas je petak... imate li novosti u vezi rang listi?
nazgul
Posts: 13
Joined: 16 Mar 2010, 16:23

Ja sam kontaktirao Sluzbu za postdiplomski vezano za rang listu,i receno mi ja da danas nece sigurno biti rezultata,moguce da bude u toku sljedece sedmice.
Tanjah
Posts: 33
Joined: 11 Oct 2010, 09:09

Nazgul, hvala na informaciji. Nista nam ne preostaje osim cekanja :))
Last edited by Tanjah on 20 Oct 2012, 14:47, edited 1 time in total.
Lemon85
Posts: 5
Joined: 27 Aug 2012, 14:13

Kolege da li znate nesto vezano za rang listu,nisam iz SA,pa da ne propustim upis a ujedno sam zvala studentsku i niko se ne javlja. hvala
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

Danas rezultata nije bilo, cim budu, biti ce postavljeni i ovdje.  :d055:
LordRaven
Posts: 97
Joined: 23 Oct 2009, 17:31

I jel se riješi išta za DL na kraju?
Zena Macka
Posts: 7
Joined: 14 Dec 2011, 18:42

I mene ovo zanima i sta ce biti sa onima koji imaju nizak prosjek,te budu ispod crte tj.ne budu primljeni.Hocel se povecat broj za upis bar na dl il cemo ipak ostat ne upisani?Ide Bajram od 1.krece nastava i od prilike za 3dana mi studenti koji imamo zelju to da studiramo hocemol ista moci poduzeti?Opet su nas zeznuli,ukinli su nam vanredne a mi studenti i dalje mirni.Dajete ljudi da se dignemo,da nesto poduzmemo opet su nasa prava ugrozena,oni rade sve na svoju ruku a mi i dalje sjedimo skrstenih ruku.Cak nisu bili u stanju objasniti nam za DL nista,sjednica se odrzala kao da i nije,smjelosti nazvat momka naknadno i reci nisu vidjeli sta pise malim slovim...groznooo...pa sta je ovo djecija igraona il Pravni Fakultet???
Last edited by Zena Macka on 22 Nov 2012, 21:07, edited 1 time in total.
mleon88
Posts: 29
Joined: 24 Sep 2010, 09:57

Sada sam zvao Sluzbu za postdiplomski i kazu da nastava pocinje tek 15. novembra, a preliminarna lista kandidata tek na kraju mjeseca i pocetkom novembra, tako da ima vremena da se sve sredi, ako je nekom stalo da sredi sva nerazjasnjena pitanja !!!
Dita
Posts: 22
Joined: 24 May 2011, 16:04

Na drugim fakultetima ljudi vec upisali, samo kod nas uvijek nesto steka. I mene zanima sta ce biti sa ljudima koji imaju nizi prosjek?! Najzad, znamo svi kako se ocjenjuje na nasem faxu tako da i nije cudo sto nismo svi desetkasi. A i bilo bi fino kad bi nama svima omogucili da nastavimo na katedri na kojoj zelimo pa makar nas i milion bilo. Oni ce dobiti novac, a mi cemo studirati. I da budu ponudili zanimljivije katedre, a ne da svi pohrle na krivicnu zato sto je ona realno najzanimljivija. Ja iskreno ne bih da ucim pravne teorije...
USP
Posts: 65
Joined: 25 Nov 2011, 03:19

Odgovor Ministarstva: http://oi50.tinypic.com/2m5o108.jpg

Zaista je sramota da se ovako ponašaju i ovako odgovaraju.
Post Reply

Return to “II ciklus studija”