Dodjela diploma

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
elta
Posts: 10
Joined: 12 Oct 2009, 16:36

SUPER :w947:
Iiiida
Posts: 10
Joined: 06 Oct 2011, 18:23

Da li neko zna da li se moze i na koji nacin naknadno,nakon dodjele diplome preuzeti diploma (ako nisam tu u vrijeme dodjele diplome,nego van BiH),kao i gdje se moze preuzeti? I da li moze neko drugi preuzeti diplomu za mene,neko od blize porodice?  :)
ask
Posts: 104
Joined: 29 Sep 2009, 21:54

Vjerovatno moze, najbolje ti je nazvat studensku sluzbu i sve se raspitat! Pozz :)
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Čestitam kolege, treba mi jedna info, mora li se uzeti prijava za zadnjeg položenog ispita i predati zajedno sa dokumentima za izradu uvjerenja o diplomiranju? Čula sam tako, a na onoj oglasnoj ništa ne piše.
nema dalje
Posts: 110
Joined: 14 Dec 2011, 18:39

Ako ti je zadnji ispit od profesora trazis prijavu koju predas zajedno sa indexom, zahtjevom za izdavanje uvjerenja o diplomiranju i jos dva lista ona semestralna popunis....odneses index u biblioteku, razduzis se, uplatis jos 30 KM a kad ti potvrda bude gotova doneses uplatnicu od jos 97 KM
Lucky Strike
Posts: 494
Joined: 21 Feb 2009, 23:18

Ja danas predao papire za izdavanje uvjerenja o diplomiranju i usput upitah hoće li meni biti diploma sada u oktobru, ona na studentskoj odgovori da će tek biti sljedeće godine. A za uvjerenje da čekam 10 do 15 dana, a upis za master do 15. oktobra. Studentska služba je definitivno najlošija karika na našem fax-u.
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

pa kolega dodjeli diploma u oktobru pripadaju samo studenti koji zavrse do septembarskog ispitnog termina,i to mislim cak prvog, al nema veze kad je dodjela, nek' si ti zavrsio :=) :d055:
Lucky Strike
Posts: 494
Joined: 21 Feb 2009, 23:18

Ma nije to ni vazno meni, nego sam prije toga ovdje dobio drugacije odgovore oko te dodjele. Bitnija je ova druga stvar, tj. koliko im treba da izdaju uvjerenje o diplomiranju.
fani
Posts: 324
Joined: 27 Jan 2010, 12:39

Kolega imate srecu, prosle godine ima primjer da je momak diplomirao početkom jula i uvjerenje je dobio tek u septembru.:)
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

[quote="nema dalje"]
Ako ti je zadnji ispit od profesora trazis prijavu koju predas zajedno sa indexom, zahtjevom za izdavanje uvjerenja o diplomiranju i jos dva lista ona semestralna popunis....odneses index u biblioteku, razduzis se, uplatis jos 30 KM a kad ti potvrda bude gotova doneses uplatnicu od jos 97 KM
[/quote]E hvala ti na odgovoru, znači prijava treba, usput mogli su i to napisat na onoj ploči a ne da to čujemo od studenata.
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”