PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
melina20
Posts: 148
Joined: 11 Apr 2010, 21:28

[quote="amra 1"]
nuki, takvi ''studenti'' nakon zavrsenog studija vise na birou citav zivot, prezivljavaju od platica i penzijica jadnih roditelja, jer od straha od svog neznanja ne konkurisu ni na jedan posao... zato, prepisivanje - NE hvala ! i mislim da ne bi trebao govoriti u ime bilo kog drugog zasto i kako bi postupao...  :d055:

i mislim da je ovo otislo u nedogled a od teme Uvod u pravo EU ni habera  :mrgreen:



a kolegama i kolegicama zelim svu srecu sutra i da se rjese ovog problema zvanog Misita  :d055:
[/quote]

Hahahhahahahaha.. draga, ne budi smjesna.. upravo TI studenti ce da rade, i da se svojom snalazljivoscu nadju na radnim mjestima, a ovi koji uce nece, ili tacnije hoce.. ali znantno manjem postotku od ovih gore! Da bogdo znam prepisati... ;) A kad te neko obara mali milion puta, vrlo je logicno da ces pokusati sam sebi pomoci na neki nacin... dajte, budite realni.. svi bi mi prepisali, da znamo da smijemo , itd itd... tako daaaa.. bezveze pricati na tu temu uopce.. kapa dole onom ko se snadje.. i to je to :)

Sretno danas svima..
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

da se vratimo na temu, napokon! mene interesuje, ali pretpostavljam da moze, sljedece:

naime, da li mogu izaci na parcijalu tj. test iz ovog predmeta (koja ce biti nekad u decembru) oni koji obnavljaju trecu godinu ili upisuju cetvrtu a prebacili su ovaj predmet? cula sam od nekih da navodno ne moze u tom slucaju, nego mora integralno polagati (na redovnom roku) a na taj test mogu izaci oni koji prvi put upisuju 3. god.?
nelogicno mi je to, ali s Misitom se nikada ne zna, pa ako neko moze da mi da provjeren odgovor bila bih zahvalna  :f035:
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Prijateljski savjet, izadji.

On ce reci kako se ne moze, i prijetit ce ukidanjem rokova i sl. ali na kraju nista od toga.
Tako je nas pola sigurno ove god odustalo od izlaska na parcijalu slusajuci njega i njegove prijetnje.
Naravno ako bude parcijale jer ne bude uvijek.

A sad odoh na ispit. :mrgreen:
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

e hvala kolegice... to cu i uraditi  :mrgreen: nece sigurno provjeravati od indexa do indexa ko je kad upisan.

e puuuno srece zeliiim  :d055: drzim fige!
armin_student
Posts: 208
Joined: 11 Sep 2009, 15:35

sta je bilo danas .. usmeno il pismeno , prolaznost ?
Nina_M
Posts: 411
Joined: 23 May 2009, 12:20

Pismeno :D
Nejraaa
Posts: 374
Joined: 31 Dec 2010, 08:06

Znali neko gdje se u knjizi nalazi odgovor na ono posljednje pitanje? Fakat mi nije jasno gdje ono nadje...
amra
Posts: 180
Joined: 29 Aug 2009, 00:31

skrpta strana 73, zadnji odlomak, ja barem mislim da je to. A znas li ti odgovor na pitanje supsidijarnost? i sta je trebalo zaokruziti u trecem pitanju na zaokruzivanje?
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

Ja sam zaokruzila da evropski sud nije nadlezan, ako na to pitanje mislite ?!  Ako neko zna tacan odgovor, bilo bi lijepo da napise... Aliiii  provjerenoooo tacan!!!!  :mig:
minci
Posts: 9
Joined: 28 Sep 2010, 14:30

mislim kolegice da jeste u nadleznosti e.suda:(
Post Reply

Return to “III godina”