PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
ajlaaaaa
Posts: 54
Joined: 06 May 2011, 11:45

Da li mi neko moze reci kada je 2.  termin iz engleskog???
ady
Posts: 218
Joined: 26 Sep 2009, 20:49

Znate li možda kada će profesorica biti opet na fakultetu, ja nisam mogla izaći s posla!
bgo
Posts: 7
Joined: 17 Jun 2012, 11:34

Ni ja nisam mogla doći na upis.Iskreno se nadam da cemo imati još jednu priliku da upisemo ocjenu.Molim nekog ako zna kad će profesorica ponovo biti na fakultetu da napise?
Arrmina
Posts: 6
Joined: 02 Oct 2010, 11:55

Eh i mene interesuje kako doci do profesorice? Nisam iz Sarajeva i uvijek zakasnim na upis ocjene! Ako neko ima neku informaciju nek pomaze!  :k835:
nema dalje
Posts: 110
Joined: 14 Dec 2011, 18:39

koliko ja znam, zena je na faxu samo na dan ispita i na dan upisa ocjene, znaci nista do narednog ispita
emma84
Posts: 52
Joined: 05 Jul 2011, 21:12

Vi koji niste dosli na upis,ne morate se brinuti, jer i mi koji smo se pojavili,nismo upisali ocjenu.
Razlog-profesorica se nije ni pojavila.
Obratili smo se sekretarijatu. No, ni kako oni nisu uspjeli doci do profesorice, rekli su nam da pratimo obavjestenja na stranici fakulteta...te,da ce upis biti najvjerovatnije iduci ponedeljak,u isto vrijeme :D
bgo
Posts: 7
Joined: 17 Jun 2012, 11:34

Hvala, Emma!
alyssak82
Posts: 68
Joined: 23 May 2010, 21:05

moze li mi neko reci sta je s nama koji smo polozili kod profesorice Spomenke ali nikad nismo upisali ocjenu jer se nije moglo bez ciste trece godine ? da li i dalje vazi taj polozeni ispit ili se mora ponovo izlaci kod nove profesorice ?
veca85
Posts: 87
Joined: 22 Sep 2009, 09:47

Vazi, i ja sam engleski sa trece godine polozila kod prof. Spomenke, a upisala mi je nova profesorica tj sadasnja. Ona ima sve spiskove od profesorice Spomenke, tako da mislim da neces imati problema sto se toga tice. ;-)
alyssak82
Posts: 68
Joined: 23 May 2010, 21:05

nadam se ... jer sam ja engleski polozila bas davno ali me tjesi da su spiskovi sacuvani :) znaci odem kod nove profesorice kad je upis ocjena i kazem kad sam polagala i ocjena je upisana ;) hvala na informaciji !!!
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”