PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
halvadžić đemila
Posts: 34
Joined: 08 Oct 2011, 10:00

ako se tako prema tebi ponašala, kao predstavniku studenata, šta onda da mi tražimo, koji nismo u Sarajevu, nemožemo izaći s posla. Molim lijepo svi smo prijavili septembarske rokove još u julu- neznam kakve sad čeka prijave i dali se mogu sad prijaviti , sve u svemu valja nama opet platiti za engleski. Ja mislim da mi finansiramo fakultet, tako što platimo i neodemo svako iz svojih razloga, sasvim sam sigurna da će produžiti rok studiranja za stari sistem i poslije septembra 2015- plaćamo redovno - nikad ne čekamo da se nešto skupi. E sad je stvarno dosta
bgo
Posts: 7
Joined: 17 Jun 2012, 11:34

Smatram da treba raditi na tome da i profesorica engleskog upisuje ocjenu cim se predmet položi.Odluka je donijeta i treba i ona da je poštuje.
dinna3008
Posts: 13
Joined: 09 Sep 2012, 11:16

saznala sam da ce ispit biti u ovu subotu u 9.
emma84
Posts: 52
Joined: 05 Jul 2011, 21:12

Hvala na informaciji :)
veca85
Posts: 87
Joined: 22 Sep 2009, 09:47

Super, a gdje obicno bude ispit - u kojoj sali , je li cetvrte godine ili...? Hvala! :-)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Obavještavaju se studenti da će se ispit iz predmeta Engleski jezik III i Engleski jezik IV održati u SUBOTU, 22.09.2012. godine sa početkom u 09:00 sati.
Sekretarijat
Tarik-SA
Posts: 120
Joined: 14 Sep 2010, 16:09

[quote="lejlaaa"]
Nece da upise ocjenu ako nije cista treca,ja sam bila na proslom upisu,prvo pita da li ste stekli uslove za upis?Ako ne onda stoji kod nje pribiljezeno i kad ocistite upisace!pozz
[/quote]
Je li ovo i dalje njen stav? da nece upisati ocjenu iz engleskog jezika IV god,ukoliko nije ociscena treca godina?
Zna li neko nesto vise u vezi ovoga,je li u medjuvremenu "popustila"...? hvala
jasminkaS
Posts: 160
Joined: 24 Jan 2011, 13:22

mole se kolege koje budu izlazile na ispit u subotu da objave termin upisa ocjene..ima nas, vjerujem puno, koji nismo upisali ocjenu, a polozili na nekim od prethodnih rokovia ...hvala unaprijed, i sretno na ispitu! :)
via_pravo
Posts: 45
Joined: 21 Jun 2011, 12:52

Bas me interesuje ovo oko upisao ocjena- mislim, ako postoji odluka dekana, ne znam o cemu prica?!
menoa
Posts: 77
Joined: 11 Jun 2010, 22:35

jao teme... uz duzno postovanje svima, sve ste sveli na to hoce li upisat ili nece upisat, sta ce priznat sta nece i svi ponavljaju isto, a cetvrta ste godina, molim lijepo. vise bi ste pomogli kad biste pisali o onome kako spremit ispit, odakle, postavit pitanja..... uh
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”