PFSA: Krivično pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

[quote="am3l"]
[quote="Provincijalka"]
Kakav je profesor na ispitu?  :h035:
[/quote]

nako, kosulja , tole na peglu , cipe normala ,nekada i kravata ako je raspolozen , cigara najcesce u ruci i tako , svjetski covjek    :mig:
[/quote]

Nisu baš na peglu..Leviske su 501 ;)
am3l
Posts: 210
Joined: 27 May 2009, 02:05

[quote="ClEoPaTrA"]
[quote="am3l"]
[quote="Provincijalka"]
Kakav je profesor na ispitu?  :h035:
[/quote]

nako, kosulja , tole na peglu , cipe normala ,nekada i kravata ako je raspolozen , cigara najcesce u ruci i tako , svjetski covjek    :mig:
[/quote]

Nisu baš na peglu..Leviske su 501 ;)
[/quote]

to na predavanju na ispitu je onako vjerujte mi , iz prve ruke   :kava:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Samo vam još fali Emerik Gudelj pa da dernek napravite!

Tema je > Krivično pravo I.
ina
Posts: 18
Joined: 21 Aug 2009, 13:40

svi prave problem od ovog ispita,a meni je ovo bio najlaksi ispit na drugoj godini,sve zavisi od srece i njegovog raspolozenja:)
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

[quote="ina"]
svi prave problem od ovog ispita,a meni je ovo bio najlaksi ispit na drugoj godini,sve zavisi od srece i njegovog raspolozenja:)
[/quote]


Da...Krivično I sam položila dio na testu, i izašla druga dva dijela i položila za manje od tri minute..Jednostavno profesor, kod kojeg se najmanje zadržiš na ispitu. Kažeš definiciju, primjer, eventualno podjelu i završio si...Krivično 2 sam još lakše položila, sva tri dijela u junskom roku..Svako pitanje po minutu...Profesor uopće ne traži puno, samo mu glasno pričajte, razgovjetno i navodite primjere.
asad
Posts: 18
Joined: 04 Dec 2009, 09:55

Ko sazna šta je sa ovim drugim terminom neka javi,pliz  :moli:.
Napoleon
Posts: 47
Joined: 08 Aug 2009, 00:09

Pozdrav!može li neko napisati da li Tomić ima neka udarna pitanja!!!Hvala unaprijed...Nadam se da ima neka pitanja koja pita češće...
Last edited by Napoleon on 29 Dec 2009, 21:36, edited 1 time in total.
Azrael
Posts: 3
Joined: 27 Mar 2009, 23:42

Pozdrav raja  :f055:! Ak moze jedno malo pitanje, citam da se uci iz skripte i zanima me da li je citava skripta(skripta je ono cudo iz HSK kopirnice) Krivicno pravo 1 ili je do nekog dijela posebno?
Hvala unaprijed  :f010:
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

kad ce ti famozni potpisi cccc  :dunno:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Vjerovatno na sljedećim predavanjima. Ne preostaje nam ništa drugo nego da odemo i ponesemo indekse.
Post Reply

Return to “II godina”