Besplatan prevoz za studente Univerziteta u Sarajevu

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ja sam redovan. Bujrum, nek' se zalete na mene.  :w849:
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Eh, da... ali šta da mi žene radimo?
Ne smiješ ništa ni reći... A i ako kažeš niko ti ne garantuje da te neće udariti!!!

Sada malo offtopic...ali, mene je neki dan žena u Robotu (prodavnica sa materijalima za šivanje i sl.) doslovno istjerala i zatjerala u "piz*u materinu" jer sam joj tražila materijal za bijelu podsuknju... A njoj nije bilo jasno šta će meni materijal za podsuknju, ako ja od njega neću praviti upravo to.  :h035: :h035: :h035: :h035:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Okreneš 122 i patrola dolazi za 5 minuta. Da vidiš kako bježe iz tramvaja. Jedan preko drugog.
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

Mene bas zanima ima li novina na vezanih za taj famozni besplatni prevoz? Ili to sve ostaje na nivou prijedloga?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ima jedna lijepa narodna... ''Poj'o vuk magarca!''
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ima jedna lijepa narodna... ''Poj'o vuk magarca!''
[/quote]
Jadan magarac....suosjecam se s njegovim roditeljima :mrgreen:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Najbolje da penzionerima oduzmu besplatne kupone, a ta sredstva preusmjere na učenike i studente. Vozikaju se i kad treba i kad ne treba, više sam im i face zapamtio. Jutros ne možeš da uđeš u tramvaj, raspucali partiju šaha na sredini.

Ako im se već ne mogu/neće oduzeti karte, onda im treba ograničiti vrijeme kada te karte mogu koristiti. Ne smijete se vozikati u vrijeme najvećih špica i zagušenja saobraćaja, 07:00-09:00 i 15:00-17:30. Ko hoće da se vozika u tim terminima neka tipla kartu.

Da se razumijemo, nisu ovo nikakve ekstremne mjere. U mnogim zemljama su ova ograničenja odavno na snazi.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

U potpunosti se slažem.
Svi podržavaju ovu povećanu kontrolu karata, a ne znaju kakvim se sve metodama revizori služe i koliko su postali drski i bezobrazni. Sad su oni neka vlast, neka sila... a iživljavaju se na djeci i ženama :rolleyes1:
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

meni su se poceli smijati u facu kad sam spomenula besplatne elektronske karte za studente.  :o293:
koga mozemo kontaktirati da vidimo hoce li biti ista od toga ili su to sve ''puste zelje, pusti snovi''...
ne znam ko nam je ovu informaciju uopce plasirao kad od toga nema nista

i da,prezirem penzionere, njihove besplatne kupone i to sto su u tramvaju kao prokleti inventar...sluze kao prenosnici zaraznih bolesti i uljevaju nemir medju posteni radni i izmoreni narod, a najvise mi je muka kad im moram ustat jer jadan slini, bali, uzdise pored mene pa me cak prijekorno pogleda, jer aman zaman, on je penzioner, pretplacen da sjedi.  :@
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Studentski parlament je sa Grasom dogovarao uvođenje besplatnih karata, pa valjda bi neko od predstavnika SP trebao imati neke informacije.
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”